.

שובו של

הג׳נטלמן

ד״ר דיין היר

להיות ג׳נטלמן
מה זה אומר, בעצם?
היחסים בין גברים לנשים נמצאים כיום בפרשת דרכים. בעוד מסע התפתחותן של הנשים מקבל תמיכה חברתית נרחבת, התרבות שלנו עומדת גם בפני משבר גבריות, שכן אנו מגדירים מחדש השקפות הנוגעות לגבריות ולמשמעות שבלהיות ג׳נטלמן. האם גבר יכול להיות מכבד, טוב לב, אכפתי ועם זאת חזק?
במשך יותר מעשור התמודד ד״ר דיין היר, סופר בין-לאומי, נואם ושותף-יוצר של אקסס קונשסנס, עם סוגיות אלו. בספר ייחודי זה, שהוא גם דיאלוג אינטראקטיבי, הוא מעודד גברים (ונשים שרוצות להבין עם מה הגברים בחייהן מתמודדים) לענות על השאלות שבבסיס האתגר שבלהיות ג׳נטלמן.
לפי ד״ר היר, להיות ג׳נטלמן פירושו, בראש ובראשונה, להיות האדם הכי גדול שאתה יכול להיות – לא משנה איך הוא נתפס בעיניך. הספר גדוש בכלים ובאסטרטגיות שיעזרו לך להשיג מטרה זו.
בכנותו הידועה, בסקרנות ילדית ובהומור, ד״ר היר מציע תובנות מרתקות ושאלות נוקבות ומשנות-תודעה שיעזרו לך להיפתח לאפשרויות חדשות.
מה מצפה לך בספר?
ראשית תחקור כיצד אולי חתכת חלקים מעצמך כדי להתאים לציפיות של אחרים, ותלמד כלי יעיל שיאפשר לך להרפות מאמונות מרעילות ולפנות את הדרך לחוויות חדשות ואמיתיות. לאחר מכן תגלה אילו מיתוסים ותבניות שטבועות בך עלולים להרוס את סיכויך למערכת יחסים מספקת, ואיך לבנות קשרים מטפחים עם הגבר שתראה במראה ועם הגברים והנשים בחייך. לבסוף תלמד כיצד לכבד אחרים בלי לאבד את עצמך, תקבל שלוש מתנות שג׳נטלמן יכול לתת לילדים שבחייו, ותבין כיצד להיות השראה עבור הדור הבא.

מכירה מוקדמת של הספר המודפס - רק 88 ש"ח, כולל משלוח בדואר רשום!


הספרים יישלחו ביום הראשון של שנת 2020

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.