.

לרכישת הספר המודפס

קוראים לי נינה

האהבה מטילה על החיים אור מיתולגי. היא  צובעת אותם בגוונים מלודרמטיים ומעניקה להם משמעות הרת גורל, הרבה מעבר מיכולתו של האדם לשאת.

אוריאל (בּוּרי) נפגע מחיצו המורעל של ארוֹס בלילה גורלי אחד, כאשר ראה את נירה מחוללת בתוך קרחת יער מוכתמת להבות. מאז חגים חייו סביב הציר הבוער של אהבתו, במיוחד למן היום שבו נירה נטשה אותו כדי להפליג בנתיבים עצמאיים. ימיו ולילותיו, וכך גם יחסיו עם כל סובביו, טובלים בכָּחַל טראגי-קומי של כיסופיו הבלתי נגמרים, אשר מאצילים על היומיום שלו נופך פואטי ומטעינים את רגשותיו בחדווה וייסורים הדורשים פורקן וביטוי.

בורי, שמתגורר במושב ליד חיפה ועובד כיועץ חינוכי בחטיבת ביניים בעיירת ילדותו, מעבד את חייו ליומן נוקדני ורב זרועות. הוא כותב כדי להבין, כדי לפרוק, כדי לשרוד עוד יום בגיהינום הדומם שבו מתמזגים האהבה והתשוקה לתמיסה ארסית רבת עוצמה. הוא יוצר פיוט מהשגרה הדוקרנית. הוא שוזר עבר והווה לכדי עלילה מלאת תהייה, ספוגת כאב ועשירה בהומור, עם שלל דמויות שכל אחת מהן פועלת בתוך עולם פנימי משלה. מלאכת התיעוד והזיכרון נושאת את בורי אל ילדותו ונעוריו, אל ימיו כסטודנט, אל טיוליו בעולם, אל בני האדם שעמם הוא נקשר לאורך מסלוליו – ובמיוחד אל הנשים ("השיבוט הגנטי של צלענו הגנובה") שהותירו חותמות מדממות בלבה החיה של נפשו.

זהו סיפור שמתרחש באזורים המוצללים של החיים, במתחמיה ההזויים של האהבה המשתוקקת, באותה "טריטוריית האולימפוס האסורה, היכן שהאלים משתעשעים במשחקי הגורל האכזריים שלהם," – היכן שקורבנותיו האילמים של ארוס מגירים את דמם אל האדמה.

לרכישת עותק אחד כולל משלוח - 89 ש״ח

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.