ספרים אלקטרוניים

מעבר לקריאה בספרים אלקטרונים (חלק קוראים להם “ספרים דיגיטליים”) הוא חלק ממגמה עולמית של חדשנות, נוחות ושילוב של טכנולוגיה עילית בחיי היומיום. המעבר לקריאה של ספרים בפורמט דיגיטלי הוא מתבקש מסיבות רבות. קודם כול, הפקה של ספרים דיגיטליים זולה משמעותית הן עבור היוצר והן עבור הקורא – הרוכש. אפשר בהחלט להבין זאת. הפקה של ספר אלקטרוני אינה מצריכה הוצאה על נייר דפוס, על שינוע ועל אחסון. העבודה היא חד-פעמית (המרה של קובץ הספר לקובץ ePub. נפרט על כך בהמשך), התאמה של הקובץ לפלטפורמות השונות – וזהו. הספר קיים על המדף הדיגיטלי לנצח.

ליתרון המשמעותי הזה נוספים יתרונות עבור הקורא: במקום לסחוב ספר מודפס כבד, אפשר להצטייד בספריה שלמה בתוך המכשיר הסלולרי או בתוך מכשיר ייעודי במשקל נוצה. כמו כן, ספרים דיגיטליים זמינים לכול ובכל העולם. פתרון מושלם עבור ישראלים המתגוררים בחו”ל, או כאלה שמסיבות שונות אינם יכולים לגשת בעצם לחנות הספרים.

יתרונות נוספים? יש ויש ! ההיצע של ספרים דיגיטליים הוא בלתי נגמר. שלא כמו בספרים מודפסים, לא יכול לקרות מצב שבו לקוח ייכנס לחנות, יבקש לרכוש את הספר שלכם, וייענה בתשובה: העותקים אזלו.

מלבד זאת, ספר אלקטרוני אינו יכול להישחק, להיקרע או ללכת לאיבוד. הוא נצחי.

ועכשיו, תוסיפו לכל הטוב הזה גם את היתרון האקולוגי, עבור ספרים אלקטרוניים אין צורך לכרות עצים – ותקבלו מוצר מושלם בעלות השווה לכל כיס.

 

אנחנו גאים להיות הראשונים שהביאו ארצה את בשורת הספרים האלקטרוניים. כך בעצם התחלנו, מהוצאת ספרים דיגיטליים. היום, הודות למאות הסופרים שאיתנו, התרחבנו לכל אגפי ההוצאה לאור, אולם המומחיות שלנו, הוותק שלנו והניסיון שלנו פועלים לטובתכם בכל הנוגע לספרים דיגיטליים.

הצוות המקצועי שלנו מתעדכן כל העת בחידושים ובשיפורים האחרונים כדי להבטיח שהספר שלכם ייראה מצוין.

כדי שהספר שלכם יהיה זמין לכול, אנו פועלים במגוון ערוצי הפצה. יש לנו הסכמים עם חנויות הספרים המקוונות המובילות, שיתופי פעולה פוריים עם ספריות אלקטרוניות ועוד.

אם אתם מעוניינם להוציא את ספרכם בפורמט דיגיטלי בלבד – פנו אלינו כאן.

אם תרצו לשלב ולצאת לאור הן בפורמט דיגיטלי והן בספרים מודפסים, יש לנו הצעות משתלמות ביותר עבורכם. 

 

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים