להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

להתגרש בשלום - נדב נישרי מגשר

להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

כאשר בני זוג נשואים מחליטים ביחד או לחוד, שחייהם יהיו טובים יותר אם יתגרשו, הם מוצאים את עצמם מהר מאוד בצומת דרכים שתקבע איך יראו חייהם מעתה ואילך. כבר בשלב הראשון מגלים בני הזוג שעומדות בפניהן שתי דרכים להתגרש: מחד גיסא נמצאים הליכי הגירושין הנעשים בלוחמה משפטית ארוכה, יקרה וכואבת בבתי המשפט ומאידך גיסא, דרך של גישור גירושין והגעה להסכם גירושין בהסכמה. הספר “להתגרש בשלום” שכתב מגשר הגירושין נדב נישרי, מיועד לאלו שרוצים ללכת בדרך הטובה יותר – דרך הגישור בגירושין.

הליכי גירושין הגם שהם נעשים בגישור ובהסכמה, מתקיימים בצילה של התמודדות הצדדים, עם משבר אישי ומשפחתי שנחשב לאחד המשברים הגדולים בחייו של כל אדם. הימצאותו של המשבר הרגשי המערב תחושות ורגשות כואבים וסוערים של אובדן ואבלות, יחד עם מציאות החיים המלווה באופן טבעי בחששות ופחדים כלכליים, חברתיים ואישיים, מוביל לתחושת חוסר שליטה אצל שני בני הזוג ואצל ילדיהם. סערה רגשית זו עלולה להוביל את הצדדים לעשיית מהלכים חד צדדיים שבמקום לייצר פתרון והבנה, ייצרו עוד כאב ועוד פחד לכל בני המשפחה.

בספר “להתגרש בשלום” שם לו המגשר נדב נישרי למטרה, לעזור לזוגות הנמצאים לפני, במהלך ואחרי הליכי גירושין, למצוא את הדרך שלהם להגיע להסכמות ביניהם. הסכמות שיאפשרו לשני הצדדים לקבל מענה להיבטים הרגשיים, הפרקטיים והפורמאליים של הגירושין. הספר נותן לקוראים תמונה ברורה ומלאה על הליך גישור הגירושין ונותן לקוראים כלים פרקטיים שיעזרו להם להגיע להסכם גירושין בהסכמה. הסכם גירושין אשר יאפשר לשני הצדדים לצאת כמנצחים מהגירושין.

בספר “להתגרש  בשלום” תוכלו לקרוא ולהתעמק בתפישת העולם הגישורית אשר שואפת לחפש פתרונות יצירתיים ולהגדיל את העוגה במקום לחלקה. בספר, המגשר נדב נישרי מסביר בדרכו הייחודית כיצד ניתן לייצר פתרונות במקומות בהם נראה שהצדדים הגיעו למבוי סתום. כיצד אפשר לייצר אושר מתוך משבר הגירושין? כיצד ניתן לשפר את התקשורת בין ההורים לאחר הגירושין וכיצד להשיג את מה שחשוב לכם באמת.

הבנה והפנמה של השפה והכלים אותם מציע נדב תאפשר לכל איש ואישה הנמצאים בהליכי גירושין, להתמודד טוב יותר עם המשבר ולהגיע להסכם שיהיה טוב יותר ונכון יותר עבורם ועבור ילדיהם. זהו ספר חובה לכל מי שנמצא בהליכי גירושין ורוצה לייצר הסכם שיאפשר לו להשיג את מטרותיו החשובות לאחר הגירושין ובמקביל גם לצלוח את שלב הכאב מבלי להשאיר צלקות כואבות שלא ייעלמו גם לאחר שנים.

 

לרכישה דרך indibook  לרכישה דרך mendele
 לרכישה דרך גטבוקס לרכישה דרך e-vrit
 לרכישה דרך netbook  לרכישה דרך בוקסילה

צרו עמנו קשר

שם *

כתובת מייל *

נושא הפנייה

תוכן הפנייה

שינוי גודל גופנים