אל מלא רחמים – לירון פיין

אל מלא רחמים – לירון פיין


אל מלא רחמים – לירון פיין

Project Description

אל מלא רחמים – לירון פיין

מלחמת העולם השנייה. פולין. צעירה יהודיה, נואשת, מקריבה את חייה על מנת להציל את שני התאומים הרכים שלה.

53 שנים לאחר מכן, ירמיהו נוימן, רב ניו – יורקי, מגלה את עובדת קיומו של אחיו התאום. הגילוי גורם לירמיהו לאובדן עשתונות – כשמסתבר לו שאחיו, דמו ובשרו, מכהן ככומר נוצרי. שני האחים, המומים מעוצמת הגילוי, יוצאים למסע שורשים בערבות פולין, וחושפים, עמוד אחר עמוד, את הסוד הנורא, מקפיא הדם של מורשתם.

אל מלא רחמים יטלטל אתכם טלטלה עזה אל הגבולות המטושטשים בין אנושיות למפלצתיות, בין אכזריות לחסד, בין יהדות לנצרות. נשמת האם המתה, המגוננת על בניה, מוצאת לה מקום בנפש בתו המורדת של ירמיהו. הבת המנודה, תוך גילוי תעצומות נפש ואומץ, חושפת את החוט המקשר בין זוועת השואה לאנטישמיות הקיימת זה אלפי שנים. סיפור העלילה המצמרר, בועט בלב הממסד הדתי, ומעלה על פני השטח שאלות קשות ונוקבות על טבע האדם, אופי אמונתו וקיומו.

לירון פיין, יליד 1971, נשוי + 3, ניהל תוכן וקריאייטיב שונים במספר משרדי פרסום. במסגרת תפקידיו היה שותף ליצירת מרכזי מבקרים רבים (מרכז רבין, מכון ויצמן, מקורות ועוד) וכן סדרות טלוויזיה (“דום לב”, “צימרים) ומסעות פרסום רבים. כיום הוא שותף בחברת סטארט-אפ המתמחה בתוכן למובייל, כותב ספרים, מוציא לאור באמזון ומסייע לסופרים ישראלים נוספים בתחום זה.

לרכישה באינדיבוק לרכישה במנדליי מוכר ספרים
לרכישה בעברית לרכישה בנטבוקס
לרכישה בבוקסילה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים