איך עושים ספרים דיגיטליים

איך עושים ספרים דיגיטליים

העתיד הדיגיטלי כבר כאן, מגמת הקריאה בספרים דיגיטליים נמצאת בעלייה מתמדת וככל הנראה לא ירחק היום בו מכירות הספר הדיגיטלי יאפילו על אלו של הספר המודפס. אבל מה זה בעצם ספר דיגיטלי? במה שונה הפורמט המוקבל Epub מקובץ Word או אפילו PDF? ננסה להסביר מהי הטכנולוגיה שכבשה את עיני הקוראים בשנים האחרונות.

תכונותיו של פורמט Epub הן אלו שהקנו לו את הפופולריות הרבה בשוק הספרים הדיגיטליים. הפורמט הוא בעצם קידוד ייעודי שנועד להעניק חוויות קריאה נוחה ככל האפשר. המרה כזו חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע”י איש מקצוע מיומן ומנוסה. כדי שהקוראים יוכלו ליהנות ממגוון התוכנות והאפשרויות שהפורמט מציע.
פעולת ההמרה דורשת ידע נרחב בעולם בניית האתרים מאחר ובתהליך יש שימוש רב ב: HTML, CSS. נוסף להכרת עולם הספרים הדיגיטליים והתמצאות בשוק זה.

המרה טובה, איכותית ומקצועית של קובץ הספר לפורמט Epub תאפשר התאמה למגוון מכשירים אלקטרונים כגון: טאבלטים, קוראי ספרים כגון קינדל, מכשירי סמארטפון ומחשבים אישים. הפורמט מאפשר קריאה הן במכשירים מבוססי מערכת הפעלה של אנדרואיד, והן באלו של חברת אפל.

חלק מחנויות הספרים הדיגיטליים פיתחו יישומון (אפליקציה) המאפשרת קריאה נוחה אף יותר וכמובן הגנה על זכויות יוצרים.
הפורמט מאפשר: הגדלה והקטנה של הטקסט לפי נוחות הקורא, הדגשת משפטים, שינוי צבע הרקע להתאמה אופטימלית, חיפוש מהיר בתוך הספר – התחליף החכם לסימניה, קישורים ועוד.
תכונות אלו אינן קיימות בקבצים מסוג Word ו-PDF בדרך נוחה.
מכאן ברור כי האפשרות להפיק ולהפיץ את ספרך בפורמט Epub היא האפשרות הטובה המקצועית והנעימה ביותר לקריאה ולחיי מדף נצחיים לספר שלך.

סיימתם לכתוב את הספר? אתם רוצים להוציא אותו כספר דיגיטלי? יש עוד שלב אחד לפני תהליך ההמרה.
רוצים לדעת למה משתלם כל כך להוציא את הספר שלכם בפורמט דיגיטלי? ליקטנו עבורכם חלק מהיתרונות.

צרו עמנו קשר

שם *

כתובת מייל *

נושא הפנייה

תוכן הפנייה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים