אנשי מקצוע

אנשי מקצוע

יצרנו מודל עבודה מנצח שבו כולם יוצאים מורווחים!

מאחורי כל יצירת מופת עומדים אנשי מקצוע מעולים.

לספר שלך מגיע הטוב ביותר, העריכה הטובה ביותר, ההגהה הטובה ביותר, השיווק והיח”צ הטובים ביותר; וכל השירותים הללו צריכים להיות מדויקים ומותאמים במיוחד עבורך.

זו הנחת הבסיס שעמדה לנגד עינינו כשחשבנו על המודל הטוב והמאפשר ביותר שאנו יכולים להציע לך. המודל הזה אוסף את היתרונות הגדולים של בחירה באנשי מקצוע, אנו מאפשרים לך לבחור בעצמך את אנשי המקצוע המתאימים לך ולהתנהל מולם ישירות, בלי עמלת תיווך, בלי תכתיבים חיצוניים, בלי שיקולים שאינם נוגעים ישירות למטרות הספציפיות שלך.

לפי המודל, אנו ממליצים בשמחה על אנשי מקצוע מצוינים, שזכו למשובים משובחים מלקוחותינו, ומאפשרים לכם ערוץ תקשורת ישיר. רק אתם תקבעו את לוחות הזמנים לעבודה על הספר, תחליטו מהו אופן העבודה המתאים לכם ומה יהיו תנאי התשלום. אין צורך לעדכן אותנו בהחלטות שלכם, אלא ליידע בתאריך היעד לסיום העבודה, כדי שנוכל להיערך לשלבים הבאים בהוצאה לאור.

זה טוב לך – באפשרותך לבחור עם איזה איש מקצוע ברצונך לעבוד בהתאם לשיקולים האישיים שלך, לפי הכימיה שנוצרה, לפי המלצות שלנו או של סופרים אחרים. כל בחירה שלך טובה.

אם החלטת לוותר על שירותי עריכה מקצועיים נשמח להפיק לך את הספר כהוצאה לאור עצמית.

זה טוב לא.נשי המקצוע – המומלצים שלנו יודעים שהם נבחרו על ידינו בזכות עבודתם הטובה ובזכות היחסים הנהדרים שנרקמו ביניהם ובין הלקוחות שלנו.

זה טוב לנו – כהוצאה לאור שחרטה על דגלה מתן שירות מקצועי והוגן, אנחנו בטוחים שמודל העבודה הזה הוא הנוח, הבטוח והמשתלם ביותר ללקוחותינו, ושהספרים שאנחנו מפיקים עברו דרך ידיים מקצועיות ואוהבות במיוחד. 

 

בין השירותים המוצעים לך – ללא כל עמלת תיווך:

  • עריכה ספרותית
  • עריכת תוכן
  • עריכת לשון והגהות
  • שיווק הספר ברשתות החברתיות
  • יחסי ציבור לספר

אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ולקבל פרטים של אנשי המקצוע המתאימים לספר שלך.

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים