הוכח: ספרים דיגיטליים משפרי מיתוג

הוכח: ספרים דיגיטליים משפרי מיתוג

מיתוג ספרים דיגיטליים

הוכח: ספרים דיגיטליים משפרי מיתוג

כמה שווה לך המותג שלך? העסק שלך? הידע שלך? הניסיון שלך?
הרבה מאוד…
הגיע הזמן לתרגם את כל הערכים והנכסים הרוחניים שלך למוצר שימצב אותך גבוה מעל המתחרים, ימתג אותך כאוטוריטה בתחומך ויסייע להגדלת מעגל הלקוחות שלך.

הגיע הזמן לכתוב ספר!
בעבר, הוצאה לאור של ספר הייתה כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת ובטרחה רבה, היום, בעידן הדיגיטלי כבר אין צורך בזה, בעבודה ישירה עם בעלי המקצוע, ועלות נמוכה משמעותית מהסטנדרטים המונחים על ידי ההוצאות הרגילות הספר שלך יעלה לאוויר באופן מקצועי ובתפוצה הרחבה ביותר ויחשוף אותך ואת העסק שלך לציבור גדול ואיכותי.

האם זה כדאי?
הכדאיות שבהוצאת ספר דיגיטלי – מקצועי ברורה.
המגמה ההולכת ותופסת תאוצה היא של מעבר לספרים דיגיטליים, אפשר להבחין זאת דרך העלייה המרשימה במספר הכותרים היוצאים לאור – מדי יום בפורמט דיגיטלי, דרך העלייה בפתיחת חנויות מקוונות לרכישת ספרים דיגיטליים, במאמצים שעושות הוצאות לאור ותיקות להעביר את הספרים שלהן לפורמט דיגיטלי ובכך שיותר ויותר אנשים עוברים לצרוך את חומרי הקריאה שלהם במכשירים אלקטרוניים.
נכון, המעבר לספרים דיגיטליים עוד לא הושלם במלואו, אבל כאלה אתם, יודעים לזהות מגמות ולרתום אותן לתועלת העסק שלכם, נכון?

אז איך מוציאים ספר?
בקלות ובנוחות!
אם עדין לא כתבתם ספר, זה הזמן!
שבו וכתבו, רתמו לכך את היצירתיות הנפלאה שלכם, הידע העצום והניסיון הרב שרכשתם. כתבו ספר שיהיה בו ערך אמתי וברור ללקוח, לאחר מכן, שלחו את הקובץ לעורך מקצועי.
תוכלו להתייעץ אתנו ונפנה אתכם לעורכים המעולים שעובדים אתנו.
השלב הבא – בחירת כריכה.
הכריכה היא הפנים של הספר שלכם, נדרשת מקצועיות רבה כדי לעצב עטיפת כריכה מנצחת. במידה ואינכם יודעים מה הכריכה הטובה והמוצלחת ביותר, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר על 10 טיפים לכריכה מנצחת.
אחרי שתשלחו לנו את הטיוטה הסופית והערוכה, נבצע תהליך המרה לפורמט דיגיטלי, נשלח לכם את הספר לאישור סופי ו-זהו בעצם, הספר שלכם יזכה לתפוצה רחבה בחנויות הספרים המובילות בארץ.
כל כך פשוט? כן!
לאיפאבליש ניסיון רב בהוצאה לאור של ספרי עיון וידע. פנו עוד היום, תופתעו לגלות כמה קל ומשתלם להוציא לאור ספר דיגיטלי.

יתרונות ללקוחות:
כאמור, העולם מתקדם לכיוון הספר הדיגיטלי, מעבר לעובדה שספר דיגיטלי יוסיף לערכי המותג שלכם גם את ערך החדשנות ויעניק לו נופך עדכני ומתקדם, אתם תיהנו מקהל קוראים רחב ומרוצה, שכן קהילת קוראי הספרים הדיגיטליים גדלה בהתמדה בזכות היתרונות הגדולים והמשמעותיים של קריאה בספר אלקטרוני.
את רשימת היתרונות המלאה תוכלו לקרוא כאן, ובקצרה: ספרים דיגיטליים נמצאים עם הקורא כל הזמן ובכול מקום, אינם מתבלים, לא מכבידים על הכיס ועל הגב, ומעניקים חווית קריאה משופרת ונוחה.

זה ירוק וזה נצחי!
הוצאת ספר בפורמט דיגיטלי תורמת לשמירה על איכות הסביבה, לא עוד עצים הנכרתים עבור נייר, אין צורך לשנע את הספרים בכלי תחבורה מזהמים, ולדאוג לאחסונם. יתרונות אלו באים לידי ביטוי כמובן בהוצאה הכספית שלך עבור הוצאה לאור של הספר. הוצאה לאור של ספר דיגיטלי נמוכה בהרבה מזו של ספר מודפס בגלל שהרבה מהלוגיסטיקה הכרוכה בהוצאת ספר מודפס, פשוט אינה קיימת בהוצאת ספר דיגיטלי.
נוסף ליתרונות עבורך ועבור הלקוחות/הקוראים, הוצאת ספר דיגיטלי היא החלטה נבונה, מאחר וחיי המדף של הספר הם נצחיים, מרגע שספר יצא לאור והועלה לחנויות המקוונות, הוא שם לתמיד. זו ההזדמנות שלך להשאיר חותם בעולם.

טיפים:
כדאי להוסיף לינק להורדת הספר לחתימה הדיגיטלית שלכם בדואר האלקטרוני.
הוסיפו לינק גם לכרטיס הביקור שלכם, הדיגיטלי והמודפס.
במידה ואתם נתקלים בידיעה חדשותית הקשורה לתחום העיסוק שלכם, שלחו לעיתונאי החתום על הידיעה מייל קצר ובו תספרו מעט על עצמכם ודעתכם בנושא וכמובן, צרפו את הספר שלכם, כך גדל הסיכוי שהעיתונאי ירצה לראיין אתכם בנושא, כך תגדל החשיפה שלכם.

לסיכום:
יותר ויותר בעלי עסק שאפתניים ומצליחנים בוחרים להפוך את הידע, הניסיון והמקצועיות שלהם לכלי מוביל להצלחה ומיתוג. בין המחברים שבחרו בהוצאת הספרים איפאבליש להוציא לאור את ספרם: יניב זייד, יובל אברמוביץ‘, תמי יערי, בועז פמסון, ערן שטרן ועוד. מוזמנים להצטרף להצלחה.

ספר דיגיטלי – למיתוג, לקידום מכירות, להשאיר חותם!

צרו עמנו קשר

שם *

כתובת מייל *

נושא הפנייה

תוכן הפנייה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים