המלצות | שיתופים | חוויות

קשה למצוא אנשים אמינים, אדיבים ומהירי תגובה. שלהבת זוהר היא לגמרי אחת כזו.
אחד הרגעים שאני הכי מחכה להם עם כתיבת המילים האחרונות של ספר חדש הוא רגע שיגור הקובץ לשלהבת שדואגת להמיר את קובץ הוורד הערוך והגמור לפורמט דיגיטלי והפצתו לחנויות הספרים הדיגיטליות.
השירות תמיד אדיב ועם חיוך על הפנים והתמלוגים רק צומחים מדו”ח לדו”ח (שבאופן מאוד לא ישראלי מגיע תמיד בזמן).
הכי ממליץ שיש!
יובל אברמוביץ’, סופר ומרצה בינלאומי. מחבר רבי המכר “הרשימה”, “שנת המתנות”, “הפריצה”, “השיקוי המופלא” ועוד.

יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ'

ההצלחה האישית של כל אדם תלויה בין היתר באנשים המלווים אותו. בדיוק כפי שאני מלווה אלפי אנשים הבוחרים בי להצלחה בדרך העסקית והמקצועית שלהם, גם את אנשי המקצוע שלי הנותנים לי שירותים אני בוחר בקפידה יתרה. להפקת ספרי רב המכר “להגשים” למהדורה אלקטרונית בחרתי ב- ePublish בהנהלת שלהבת זוהר, היה חשוב לי באנשי מקצוע המומחים בתחומם, אנשים שהספרים האלקטרונים כל עיסוקם ועולמם והם לא מתפשרים על רמת מקצועיות, אמינות, ושירותיות גבוהים ביותר. תהליך ההפקה למהדורה האלקטרונית של ספרי היה מקצועי, יעיל, ומהיר. כל ההתאמות והעדכונים שהיה בהם צורך במהלך העבודה נעשו בזריזות ובאדיבות. ולאחר שהספר נמכר בחנויות השונות, הדוחות והתשלום עבור המכירות התקבלו בדיוק כפי שהובטח לי, בזמן! יש לי את האחריות, הביטחון ובעיקר את השקט שהספר שלי בגרסתו האלקטרונית נמצא בידיים הטובות ביותר.

תודה שלהבת וכל צוות ePublish! ערן שטרן – מנטור עסקי ומחבר רב-המכר “להגשים”

ערן שטרן

ערן שטרן

כשמקצועיות, חדשנות, שירותיות, יצירתיות, דיוק, הכלה, ידע, אהבת אדם וספר נפגשים באישה אחת! שלהבת זוהר יצרה בית חם לכל כותב שמבקש להגשים את עצמו מתוך ידיעה שהוא נמצא בידיים הכי מיומנות ונאמנות שיכול היה לבקש. ההתגייסות של שלהבת למען הצלחתי מהרגע הראשון שנפגשנו לא תסולא בפז. העבודה איתה ומולה נעשתה ביעילות ומתוך יחס חם ואישי. שלהבת עבורי היא עוגן משמעותי בכל תהליכי היצירה שלי, הבאה לדפוס, פרסום ושיווק של ספריי. אשת מקצוע מוכשרת, נדיבה ואדיבה. ממליצה בחום רב. סיון אופירי

סיון אופירי

סיון אופירי

הוצאת ספרים  איפאבליש

 

שלהבת היקרה,

נהניתי מאד מהקשר שנוצר איתך בהוצאה לאור של סיפרי.

תודה על הסבלנות והרגישות,

הערכה רבה למקצועיות והדיקנות שהתברכת בהם,

ההוצאה לאור עמדה בכל הסטנדרטים הגבוהים שאני מכיר מפרסום ספרים מדעיים בחברות המובילות בחו’ל.

תודה מיוחדת על העמידה בלוח הזמנים,

יישר כח,

ושוב אלפי תודות,

 

יונה סלע

פרופסור באוניברסיטה העברית בירושלים

יונה סלע

תגיד, אמרה לי חברה באחת משיחות הסלון, למה לא תכתוב ספר? אז כתבתי.

טוב, זה לא הלך כל כך קל. ארבע שנים ועוד קצת עמלתי על כתב היד עד שהגיע למקום שהייתי מרוצה ממנו.

ואז הגיע השלב של ההוצאה לאור. די מהר הבנתי שאין לי סיכוי לקבל חסות של אחת מההוצאות הגדולות ושהדרך היחידה היא להוציא את הספר לאור היא במימון עצמי. לא היה לי בזה כל ניסיון וגם לא ממש ידעתי למי ואיך פונים. בסיוע גוגל פניתי לכמה הוצאות שהפרסום שלהם היה בולט וצבעוני, ובלשון המעטה לא התרשמתי.

ואז חברה המליצה על epublish. יש לי חברה מאד קפדנית, סיפרה, שהיא עצמה עורכת ספרים, שכתבה ספר והוציאה אותו לאור אצלם. אם היא הייתה מרוצה, זה סימן שהם ממש טובים.

אז פניתי.

הדבר הראשון שהתרשמתי ממנו מיד בשיחה הראשונה עם שלהבת היה הנחמדות. זה לא חכמה. כל אחד נחמד כשהוא רוצה ממך כסף. אבל גם אחרי ששילמתי שלהבת נשארה נחמדה.

אחר כך, במהלך העבודה, התרשמתי מעוד ארבעה דברים: הזמינות, המחיר, ההוגנות והמקצועיות.

 

הזמינות: אתם מכירים איך זה שהאדם מעבר לקו נשמע כאילו הדבר האחרון שהוא צריך בחיים, זה הניג׳וסים שלכם? אז זהו שלא אצל שלהבת. תמיד כשהתקשרתי היא נשמעה כאילו ישבה ורק חיכתה רק לטלפון ממני.

המחיר: כאמור לפני שפניתי לשלהבת, נפגשתי עם כמה הוצאות לאור. כולם הגישו לי הצעות מחיר די דומות. המחיר של epublish היה נמוך בשליש וכלל בדיוק את אותם מרכיבים

ההוגנות: השרותים ש ePublish  מציעה, מעוגנים בחוזה שמפרט את התחייבויות ההוצאה ואת זכויות הקניין של המחבר. החוזה כתוב בשפה ברורה ונגישה, ולמותר לציין ששלהבת עמדה בכל התחיובויותיה עד הפרט האחרון

המקצועיות: במהלך העבודה המשותפת הסתבר לי עד כמה הוצאה לאור של ספר היא עניין מורכב ששותפים בו עורכים לשוניים וספרותיים, גרפיקאים, מעצבים, מעמדים, בתי דפוס, ובטח שכחתי כמה בדרך. שלהבת תפקדה כמנצח תזמורת מיומן, וכמאמר המשורר: ״הכל זרם״  (אבל בהחלט לא לאט).

ובסופו של דבר ההכל מתבטא בתוצאה. בצניעות אני יכול להעיד שיצא לי בובה של ספר.

אז כל מה שנשאר לי זה להגיד לשלהבת ולכל העוסקים במלאכה:

תודה 

אמיר אור-לי

מחבר הספר

״מבוסס על סיפור אמיתי״

(כדאי לכם לקרוא).

אמיר אור-לי

אמיר אור-לי

אני ממליץ לכל סופר, יזם, בעל עסק ומי שרק חושב על הוצאת ספר והפקת מוצרי מידע לעבוד עם שלהבת זוהר. שלהבת משווקת לי את הספרים הדיגיטליים שלי למעלה משנה, בהצלחה רבה. מעבר להיותה אדם מקסים, חייכן ומאד שירותי, שלהבת היא מקצוענית מהדרגה הראשונה, אמינה ויעילה מאד. ממליץ בחום! צרו אתה קשר עוד היום! ד”ר עו”ד יניב זייד – מומחה בינלאומי לשכנוע שכנעת אותי שוב - יניב זיידלדבר בפני קהל - יניב זיידשכנעת אותי! – ד״ר יניב זייד

יניב זייד

יניב זייד

מיליון שאלות בהתחלה והרבה חששות הפכו להגשמת חלום עם הוצאה לאור של ספר הביכורים המודפס והדיגיטלי שלי. כל שאלה קיבלה מענה תוך זמן קצר, כל החששות התפוגגו וההתרגשות נמשכת עד עכשיו. תודה רבה לצוות איפאבליש בהובלת שלהבת זוהר. שלהבת את מקצוענית, אמינה ועם נתינה אינסופית. תודה!
חדשנות בחומרי גלם לענף הבנייה והתשתיות - מקבץ ראיונות ראשון - עדי מגר

שלהבת יקרה.
את המקצוענות שלך לא ניתן היה לפספס מהרגע הראשון.
שילוב של ידע מקצועי רב וכמובן בו זמנית נועם ואדיבות ומענה מהיר לשאלות.
ידעת גם לשלוח לי מסרים מעצימים על איכות הספר שלי עוד בתחילת הדרך.
הספר שלי ״מציאת היהלום הפנימי״ עולה לגרסה דיגיטלית בימים הקרובים ואני מודה לך מכל הלב שצעדת איתי בסבלנות יד ביד את התהליך.
ידעת לומר מילה טובה, לזהות צורך, להוביל אותי דרך אתגרים טכנולוגיים ונתת לי תחושה של מקצוענות משולבת עם אנושיות
סקרנית לבאות.
תודה על התהליך.
מציאת היהלום הפנימי מודל ארבעת הקודקודים - ורד גרנדיר פרוכטמן

ורד גרנדיר פרוכטמן

ורד גרנדיר פרוכטמן

המסע של הוצאת הספר שלי לאור עבר גם דרך שלהבת. דרכה הוצאתי את המהדורה הדיגיטלית.
והיא פשוט נהדרת! היה תענוג לעבוד איתה.
קשובה, מקצועית, מסבירה, מאורגנת, ברורה.
תודה שלהבת!!!
ובהצלחה לנו ♥️
זיוה בר – החדר שלי – ספר העיצוב הראשון לילדות וילדים

כל מי שכתב ספר והלך לאיבוד בדרך החתחתים של ההוצאה לאור, תדעו שלהגיע אל שלהבת ואל איפבליש משול ללהגיע הביתה. איזו הקלה, סוף סוף הפקה רצינית ולעניין. שלהבת חרוצה, עניינית, מסורה ואכפתית, בלי רוח וצלצולים, ישר לעניינים. אל תהססו, לכו על זה.
שלהבת, עשית אותי מאושרת😘

טליה גולדמן כלב

טליה גולדמן כלב

בראש ובראשונה אהבתי את הגישה העניינית של צוות איפאבליש ובראשם גב’ שלהבת זוהר: מדברים לעניין, לא מבטיחים הבטחות סרק, מסבירים מה צריך לעשות, עומדים במילה שלהם ובלוח הזמנים, מבינים בדיוק מה רוצה מחבר הספר להשיג ועושים כל שביכולתם להגיע למטרה הזאת. מעבר לזה, הם מסייעים בעצות מועילות מאוד לגבי נושא שיווק הספר לאחר שיצא לאור ומנסים לעזור בכל בעיה אחרת שמופיעה. כל העבודה והטיפול בכתב היד ארכו כחודש בלבד. יעילות ומקצועיות במיטבה. זהו ניסיון ראשון שלי בהוצאת ספר לאור ואין לי מילים לתאר את שביעות רצוני. יישר כוח!

ארנון גרוס - קריאת כיוון

ארנון גרוס - קריאת כיווןארנון גרוס - קריאת כיוון

“משיכות מכחול” ספר הביכורים שלי, כשרציתי להוציאו לאור, לא ידעתי במי לבחור? דרך האינטרנט חיפשתי וגיליתי את epublish של שלהבת זוהר וראו איזה קסם, לאחר שיחה קצרה עם שלהבת ,מיד הייתי נחושה שזו הבחירה הנכונה בשבילי.שלהבת ליוותה אותי לאורך כל הדרך בחן,במקצועיות ,בסבלנות,באמינות . שלהבת היא אור,ב epublish הוצאה לאור.תודה לך על היחס המסור והנעים,בהערכה ובהוקרה דורית.

דורית מנדלסון

דורית מנדלסון

הוצאת ספר חדש באמצעים עצמיים היא פרויקט לא קטן, ובעיקר מורכב ודורש הרבה ידע טכני ועסקי. בנוסף על השירות היעיל והדייקני של Epublish, מצאנו אצלם מקור ידע וסיוע בפועל הרבה מעבר להפקה עצמה. מקצועיות, המענה המהיר, והרצון לסייע בלטו בכל.

אבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעה

אבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעהאבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעה

ממליץ בחום על הפצת ספר דיגיטלי דרך איפאבליש
שלהבת טיפלה במהירות במסירות ובמקצועיות רבה בספר שהוצאתי בעריכה עצמית ( “צופן הצמיחה” – כללי המשחק בעולם העסקים וההשקעות ).

העבודה עם איפאבליש היתה מדהימה.
מקצועית, איכותית ברמה הכי גבוהה ומהירה.
קיבלתי המון המלצות לשידרגו של הספר
והמשובים מהקוראים על העימוד והעיצוד מדהימים!!!

נהניתי מאד לעבוד איתכם על הוצאת סיפרי הראשון “נואיבה ראש פינה”, הוכחתם יעילות, הקשבה ונתתם לי חופש בחירה בכל שלבי העבודה. אני מקווה להמשיך לעבוד איתכם גם בשיווק והפצה של הספר ובעתיד על ספר שני. ברכה שחר סגל

שחר סגל

שחר סגל

ההתנסות של הוצאת ספרי לאור עם שלהבת המו’ל העומדת בראש הוצאת הספרים איפבאליש ראויה למירב השבחים והתודות. התהליך של הוצאת הספר היתה עבורי ‘ארץ לא נודעת’. שלהבת הנחתה וליוותה אותי בצורה יוצאת דופן. החל בשקיפות המלאה שבה התבצעה ההתקשרות בינינו. הצעד השני כלל שלוש עריכות יסודיות ביותר עם עורכים מוכשרים ביותר. שלהבת והעורכים המצויינים ניחנו בהקשבה מעמיקה, היענות לשאלות, התגייסות אישית וייחודית. בצעד השלישי של ההפקה ושיקולי הדעת הכרוכים בו זכיתי לקבל משלהבת הנחייה בוטחת, שקטה, צנועה ויסודית מאוד. על כל אלה ועוד, ברצוני להמליץ המלצה חמה ביותר על שלהבת כמו’ל והוצאת איפאבליש כמקום מעולה לכל מי שרוצה להרגיש שותפת מלאה וחופש פעולה יצירתי בהוצאת ספרו לאור. דר’ אביבה מזור

ד״ר אביבה מזור

ד״ר אביבה מזור

שלהבת יקרה, בימים אלה עושה ספרי ‘טווה הרשתות’, ד”ר יוסף (ג’ו) שוורץ ופעולות הסיוע וההצלה של הג’וינט במהלך מלחמת העולם השנייה ומוצאיה’ את צעדיו הראשונים אל עולם הקוראים דרך שורת החנויות המקוונות ובאמצעות העותקים המודפסים שהפקת. סיכום מוצלח לכברת הדרך המשותפת שהיה לי הכבוד והעונג לעשות לצידך בתהליך צאתו לאור. גישתך המקצועית, המוקפדת, הסבלנית והסובלנית, היענותך המיידית והמלאה לכל בקשה, לכל שאלה, עשרות השעות שהשקעת בתהליך, ניכרו מכל שלב וצעד בכברת הדרך הזאת. ולצד כל זה, ואולי ביסודה ובמרכזה של ההתנסות זאת, עלו שוב ושוב החן והנועם הקורנים ממך, שהם אולי, חלק מן התשובה לסוד הקסם שליווה את התהליך החלק, המקצועי, הנעים והמרגש הזה. מודה לך מאוד, ומעריך זאת מאוד. טוביה פרילינג.

הוצאתי באמצעות E-Publish ארבעה (!!) ספרים ונראה לי שזו עדות משמעותית לשביעות הרצון שלי ממך, שלהבת, והפרויקט שלך. איני יודע אם העבודה הרבה משאירה לך את הזמן שהיית רוצה עבור המשפחה, ואני מאחל לך שכן. הספרים שלי עוסקים בנושא שהוא לדעתי רב-חשיבות – החינוך, וכל זמן שלא אתייאש מניסיון להביא שינוי – אוסיף לכתוב ולהוציא באי-פבליש.

ד״ר אברהם פרנק

ד״ר אברהם פרנק

איזו הזדמנות נפלאה בחג הפסח 2018 להודות לשלהבת זוהר וצוות העורכות לידר ארצי ורסל דיקשטיין על העבודה המדהימה והעזרה מכל הלב בהוצאת הספר שתרגמתי “הסיפור על לילא ומג’נון” שיצא לאור בימים אלו ממש. ממליץ בחום רב על ePublish לכל מי שחושב או מחפש דרכו להוציא ספר לאויר העולם

יובל שילוח

יובל שילוח

הוצאתי באמצעות E-Publish ארבעה (!!) ספרים ונראה לי שזו עדות משמעותית לשביעות הרצון שלי ממך, שלהבת, והפרויקט שלך. איני יודע אם העבודה הרבה משאירה לך את הזמן שהיית רוצה עבור המשפחה, ואני מאחל לך שכן. הספרים שלי עוסקים בנושא שהוא לדעתי רב-חשיבות – החינוך, וכל זמן שלא אתייאש מניסיון להביא שינוי – אוסיף לכתוב ולהוציא באי-פבליש.

ד״ר אברהם פרנק

ד״ר אברהם פרנק

לא פשוטה היא דרכו של ספר ביכורים. הסופר צריך לדדות בעולם זר וחשדני, וכל כולו חשש וכמיהה לאוזן קשבת. מזלי שיחק לי כשהגעתי במקרה לשלהבת ולאי-פאבליש. כי כאן מצאתי את אהבת הספרות, את הקשב, ולא פחות חשוב – את העלויות ההוגנות. אז תודה לשלהבת, ותודה לעורכת הנהדרת רסל, שבזכותן עוד חלום קטן ושברירי התגשם לו בעולם הזה.

מני אביב

מני אביב

הוצאת ספרי: “חיבור נדיר” בהוצאת איפאבליש היתה ועודנה חווייה נפלאה! זכיתי ליחס תומך, סבלני, רגיש ומעודד משלהבת זוהר בעלת ההוצאה,ואף למקצועיות והוגנות נדירים. העריכה המדויקת והקשובה של חן רגב ורסל דיקשטיין אף היא תרמה רבות לספר. ההתחשבות בטעמי בעת עיצוב העטיפה חיממו את לבי. הוצאת ספר היא אירוע מרגש ומשמח אך גם מעורר מתח. בזכות היחס הנפלא שמקבלים בהוצאת איפאבליש אפשר לצלוח אותו בתחושה נעימה, מהנה ומספקת!

‏אורלי קופרמן פיגנבלט

לכל סופר המחפש בית לספרו, אני ממליץ בחום על הוצאת איפאבליש! ספרי: “ללמוד בגדול – המדריך המעשי לסטודנטים להצלחה בלימודים” יצא לאור באיפאבליש והתוצאה הסופית נהדרת! שלהבת זוהר והצוות ביצעו את התהליך הארוך במקצועיות, בזמינות, בסבלנות אינסופית, ובלי להתפשר על רמה מקצועית הכי גבוהה גם בפרטי הפרטים. בעזרת הניסיון העצום שלה בעולם הספרים הדיגיטליים, שלהבת פתרה כל בעיה וכיוונה אותי בכל התלבטות. אני מרוצה מאוד, וממליץ בחום!

שמעון פרוס

שמעון פרוס

מאוד נהנה לעבוד עם ההוצאה הזאת! כבר שני ספרים שלי פורסמו דרכם ובדרך גם ספר שלישי. המחירים היו הוגנים והסופרים של ההוצאה זוכים ליחס הוגן מצד החברה. בהחלט ממליץ על גרסאות מודפסות ואלקטרונית אצל אפבליש!

יוני רייני

שלהבת היקרה, התהליך של כתיבת הספר הדיגטלי הייתה מהירה ונעימה עם השירות האדיב שנתתם. היית סבלנית והספר יצא פשוט נהדר! תודה רבה!

גרסיאלה שפירו-גולדמן

גרסיאלה שפירו-גולדמן

העבודה עם שלהבת הייתה מקצועית וממוקדת. היא לוותה בהבנה ספרותית וגישה שירותית ואוהדת. צחי

צחי שגיב

צחי שגיב

לכם שכותבים ספרים, אם כבר הפעלת את המוח, סחטתם את הלב, וישבתם על התחת הרבה שנים… הרי שבאמת כדאי לפרסם באופן הדיגיטלי. כאחד שלא בדיוק מעריך ומכיר את העולם הזה – שלהבת, וההוצאה שלה התאימה לי ככפפה ליד. אני יכול רק להודות לה על הזמן, הסובלנות והנכונות לגשר בין העולמות. ללא יומרה וללא יותר מידי בזבוז זמן ומשחקי אגו היא נמצאת שם במטרה פשוטה לאפשר לספר חיים על מדף החניות הדיגיטליות. וזאת למעשה מטרה של כל כותב. יתרה מזאת היא תמכה בתהליך השיווק שלי, ותרמה רבות מניסיונה בעולם העיצובהגראפי שבהחלט נדרש במדיה הזאת.

ברצוני להודות לה ולשבח את עשייתה ומסירותה לספר שלי. תודה ואמן ונפגש גם בספר הבא. אורי זהבי מאי 2014

אורי זהבי

אורי זהבי

שלהבת היקרה,
זה לי ספרי השלישי שאני נעזר בשרותייך הטובים.
הכנה לדפוס, המרה לדיגיטל, הדפסה, הפצה בחנויות המקוונות ועוד ועוד, והכי חשוב ייעוץ, מתן כתף וסיוע במה שאפשר.
הכל במקצועיות, בזמן כפי שהובטח, ובאיכות מרוממת לב.
יש עם מי לעבוד ויש על  מי לסמוך
הרבה תודה שלהבת
ואני מקווה לעבודה משותפת בעתיד
שנה טובה

יהונתן ולד

יהונתן ולד

יש אירועים שקורים ללא תכנון, והשפעתם על חייו של אדם גדולה מאין כמוה. איני זוכר איך בדיוק הגעתי אל שלהבת זוהר ו-איפבליש שלה. נדמה לי שנתקלתי באתר במקרה, כתבתי, נעניתי, ובעקבות כך קבענו פגישה בבית קפה. להיכרות ראשונית. הצצתי ונפגעתי – מחביבותה של שלהבת, מעיניה הבורקות, ומהתחושה שהעניקה לי שאם אצא אתה לדרך ההפקה של ספרי (“אם תרצו זו אגדה”) בגרסתו הדיגיטלית, אעשה את הדבר הנכון. בדיעבד זה מה שקרה. עברנו דרך ארוכה יחד: המרת הספר מגרסת המקור שלו לגרסה הדיגיטאלית; תיקונים, ועוד תיקונים – ולבסוף, הופעת הספר בחנויות המקוונות, שהייתה עבורי אירוע מרגש במיוחד. לאורך כל הדרך שלהבת נהגה אתי בסבלנות רבה, הגיבה מהר לפניותיי – והייתה חיובית מאין כמוה. גם דרך הטלפון והאימייל ראיתי תמיד את חיוכה החביב והכל-כך שירותי… תמיד נתנה לי (ועודה נותנת) את התחושה שהיא כאן בשבילי, ולמען הצלחתי. העבודה אתה הייתה לי חוויה מרעננת בעולמנו שלא-תמיד-יודע-לתת-שירות-ללקוחות. כיף גדול – שאני מאחלו לכל מי שאי-פעם יהיה זקוק לשירות דומה. תודה לך שלהבת! אין כמוך! המשיכי כך!!!

ניר דונת

אני חושבת שהדבר שמאפיין את העבודה עם איפאבליש ואת שלהבת זו התחושה שיש מי שמאמין בך וביכולת שלך להוציא את הספר לאור. למרות ששוק ספרי הילדים מלא ועמוס ולמרות שהשוק הדיגיטלי לספרי ילדים עדין בחיתוליו, שלהבת האמינה בספר של דן ועזרה בחיבורים המתאימים עם האנשים הנכונים וליוותה אותנו לאורך כל הדרך. והנה, היום הספר ” אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני” של דן פלג, זוכה להצלחה אדירה בקרב הורים וילדים צעירים וכייף גדול לראות את כל הפרגון וההמלצות גם מההורים וגם באמצעי התקשורת. איפאבליש מאפשרת ומאמינה ! כשיש לצידך מישהו שמאפשר לך לחלום ומאמין בך – כל מה שנשאר זה להגשים ! אולטרה66

גלית ברנע פלג

גלית ברנע פלג

שלום ושנה טובה. ברצוני לברך אתכם, ואת שלהבת בפרט, שעזרה לי להגשים חלום ולפרסם ספר משלי. כל התהליך היה חוויתי, מפרגן ומעודד. נהנתי מאוד מהיחס החם והלבבי. זה לא מובן מאליו בכלל. יישר כוח לכולכם.

יובל מזר

התרגשתי מאוד לראות את ספרי בהוצאה דיגיטלית זו הרגשה שונה מספר מודפס תודה רבה ל שלהבת זוהר על השרות המושלם.

אלי אדרי

אלי אדרי

רמת השירות של שלהבת (איפבליש) וההתלהבות לתת לך להרגיש קיים כסופר, כיוצר, כמישהו שיכול לבטא את עצמו בצורה הטובה ביותר, שום הוצאה לאור גדולה אשר תהיה לא מגיעה למצבים האלה בכל הוצאה לאור (לא דיגיטלים) אתה מרגיש אולי עוד אחד מני רבים שהחלומות שלהם שוקעים אל מול עיניך מאחורי עוד הרבה חלומות של אחרים ששקעו גם

פה עוד לא התחלנו ואני כבר מרוצה, מכל הגישה, היחס, השירות המדהים וכמו שכתבתי בהתחלה, הרצון לתת לך להרגיש מישהו… וזה שווה המון תודה לשלהבת ותודה טל ליפשין שהכיר לי את איפבליש קובי וקנין

קובי וקנין

קובי וקנין

שלהבת- רוצה להגיד לך תודה ענקית, שעזרת לי להגשים חלום. אני מודה לבריאה ששלחה אותך אליי- עם הסבלנות האינסופית שלך, הרגישות, ההבנה העמוקה, הראייה של הפרטים הקטנים ושל התמונה הגדולה, האיכפתיות, המקצועיות והרצינות. כשהחלום הזה היה עוד רסיס אור מעורפל, את באת ונתת לו שם ופנים וכנפיים ונשימה. אם יש לכם רצון להוציא ספר דיגיטלי, ממש ממש כדאי לכם לדבר עם שלהבת. שלהבת את פשוט שליחה מדוייקת. זכות לעבוד איתך. תודה על הכל. אוהבת.

טל אשרוב

טל אשרוב

לפני כחצי שנה הגשמתי חלום! את החלום להוציא ספר – “סיפורים מהבטן” הוא אוסף של סיפורי חיים אמיתיים שמורכב כולו מהחיים שלי ושל החברים שלי. סיפורים על אהבות, בגידות, גידול ילדים וכל מה שעושה ליטוף נעים בלב. את שלהבת היכרתי כאן בפייסבוק היא נתנה לי עוד דחיפה לחלום שלי שלא חשבתי עליה בכלל. את האפשרות להפוך את החלום של הספר לספר דיגיטלי ולהגיע ככה לכמות עצומה הרבה יותר של אנשים.

המקצועיות האמפתיה השירות המעולה היחסי ציבור התחושה שיש לספר שלי ולי בית חם כל אלו ועוד קנו אותי. בימים האלה אני כבר עובדת על הספר הבא ואני יודעת שישי לי בית חם לגדול בו. תודה מכל הלב!

חגית ליבסטר

חגית ליבסטר

ההוצאה לאור הטובה שיצא לי לעבוד איתה. שלהבת מקפידה על איכות, קפדנות ותשומת לב לפרטים, ומעבר לכך מעניקה יחס חם, אדיב ותומך. היא מתרגשת בדיוק כמו הסופר שזה עתה הוציא את חלומו לעולם, ועושה הכל כדי להגיע לתוצאה המבוקשת (למשל, דוגמה להשקעה הבלתי מתפשרת שלה – היא חיפשה במשך שבועיים תמימים פונט מסוים שרציתי להשתמש בו ולא ניסתה לשכנע אותי לוותר עליו כדי להחיש את הירידה לדפוס). איפאבליש היא בית חם לכל סופר, המשלבת מקצועיות ואכפתיות. אני ממליץ בחום.

אלון אשתר

אלון אשתר

חתונה אינטרנטית- זוהי הכותרת הראויה לעבודה המשותפת שלי עם שלהבת זוהר, הבעלים של ePublish ההוצאה לאור המפיקה ומפיצה ספרים אלקטרונים. הייתה זו חתונה עפ”י כללי הטקס של חתונה של חרדים האדוקים ביותר: הכלה והחתן אינם נפגשים לפני החתונה. ולמהדרין: התחתנו לפני שנפגשנו וכבר יש לנו שבעה ילדים אלקטרונים: ספרי “הכוכב הירוק האגדה על רפובליקת העפרונות” נמצא בעגלת הקניות של שבע ספריות אלקטרוניות. כל זה התרחש במהלך שנמשך כחודש ימים בלבד מיום שיצרתי ביוזמתי קשר עם שלהבת. ולמה דווקא עם שלהבת? רובנו מוצפים מידי יום באימיילים ובהודעות שתוכנם פרסומי. באמת שמרוב עצים קשה לראות את היער והאצבע לוחצת על “בטל” כהרף עין. בשנות הניהול בדרגים בכירים, טרם שפצחתי בקריירה שנייה כסופר ילדים, פיתחתי את מיומנות הסינון של “דואר זבל” לדרגה די גבוהה, באופן שרק השאור שבעיסה יוותר לעיון . כך קרה שמייל של ePublish/שלהבת זוהר משך את עיני מבעד למסננת. קצת גוגל קצת פייסבוק הובילו לתוצאות שנראו לי ככוס התה שלי. התקשרתי טלפונית ומכאן עבדנו שנינו בנועם שיח ובקצב אש ושלהבת שהוציאה זוהר ואני מעיד על עצמי שאני פרפקציוניסט. היום, ה- 1.9.15 לאחר ששלהבת שלחה אלי את דף הפרסום המפנה לספריות, מצאנו סוף סוף זמן לקבוע פגישה לכוס קפה בשבוע הבא. רוצה שהספר שלך יהפוך לאלקטרוני באיכות גבוהה ויגיע לכל הספריות האלקטרוניות הנחשבות? רק עם / ePublish שלהבת זוהר !

יענקלה טל

יענקלה טל

מעבר להיות שלהבת נחמדה ואדיבה להשתומם, (חבל שהיא רק הוצאה לאור ולא עוד הרבה דברים אחרים, אפילו סופרמרקט 🙂 ) אין לי ספק כי מדובר ב-‘ה’-הוצאה הדיגיטלית ב-ה’ הידיעה, היא דוחפת את הספר, מעודדת את הסופר, ומעצבת בצורה מעולה גם. ב-‘ו’ החיבור אפשר להוסיף עוד המון, איכות, מקצועיות, שירות ויחס אישי ברמה מדהימה עד לחשוב שהספר שלי הוא יחיד ומיוחד, וזה מותיר עם תשובה ברורה את השאלה היכן להוציא את הספר בגרסה אלקטרונית. בין אם ספר נכתב למגירה ושוכן שם שנים, בין אם מדובר בסופר וותיק, התשובה זהה.

ברצוני להודות מקרב לב לצוות E-PUBLISH ובמיוחד לשלהבת, על שיתוף הפעולה הפורה וההיענות לבקשותיי בהכנת ספרי “משך לילה” לפרסום באתרים השונים. לאלה העומדים להוציא לאור ספר אלקטרוני, אני ממליץ בחום לפנות להוצאת E-PUBLISH בידיעה שיינתן להם יחס דומה.

יעקב גילת

יעקב גילת

שלהבת היקרה, מאוד שמחה על המפגש שלי אתך ועל הוצאת הספר “אהבה בשחור-לבן” דרכך. תחילה בפורמט דיגיטלי ובהמשך במהדורה מודפסת. נהניתי מהתקשורת הטובה, מהמקצועיות ומההבנה שלך לכל אורך הדרך. תודה מיוחדת לפולי על עיצוב הכריכה.

שלהבת היקרה , המון תודה על כל העזרה בהוצאת ספרי האלקטרוני – ‘החיים מתוך תקשור’ – לאור . הדרך איתך הייתה קלה ונעימה, מקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד! חג אורים שמח , ושכל השנה יהיה רק אור בחייך כמו שאת מאירה את חייהם של אחרים עם הגשמת החלומות שלהם ! באהבה ,הדר עוזיאל ממן

הדר עוזיאל

שלהבת זוהר הפיקה לי את ספרי החמישי “בתו של מוכר הקרח” וכן , את מהדורתו המורחבת של הספר “פסוקים לרגעים ריקים” והכוונה היא שהיא לא הייתה המולי”ת הראשונה שלי, ועל כן יכולה אני להעיד מתוך ביטחון וניסיון, שלא חוויתי אף פעם את ההזדהות , הרגישות ההתחשבות והתמיכה בכל התחומים אשר חוויתי אתה נתברכתי וזכיתי לעבוד עם האדם הכי מתאים למקצוע הזה שילוב נפלא של איכות ויכולת. תודה לשם שזימן אותה בדרכי ותודה לה , לשלהבת היקרה.

יש לי העונג להמליץ על שלהסת זוהר הנפלאה. היא הוציאה לאור את ספרי:”תה מנחה בשדה הקרב ועוד סיפורים”. זה שהיא אשת מקצוע מעולה זה בסדר אבל היא הרבה למעלה – מעורבת, אכפתית, נשמה גדולה – וברור שהיא שם לא רק בשביל הכסף. אני מקווה להמשיך ולהוציא לאור ספרים בעזרתה.

דני נוימן

דני נוימן

נהנתי לעבוד מול שלהבת בעלת ePublish על הוצאת שניים מספרי הילדים שלי – ההפתעה וגן תמר והפיכתם לפורמט דיגיטלי. לשלהבת יש המון סבלנות והיא מאוד מקצועית! עומדת במילה שלה. ממליצה בחום!

לכתוב ספר למגירה זה להשאיר חותם בלב, להוציא אותו לאור זה להשאיר חותם בעולם- כפי המוטו של epublish. המון תודה לך שלהבת היקרה על הליווי המקצועי והמסור לכל אורך הדרך ולכל הצוות הנהדר שלך על חלקכם האדיר בהגשמת החותם שלי. שלכם, יעל.

יעל דרזניק

לאחר שהשקנו את הספר “משפחה בטוחה” אנו רוצות להודות לך על הייעוץ, על הכוונה, על סבלנות , על הבנה מקוות לעבודה פוריה בעתיד.

הוצאתי עד היום ארבעה ספרים (פרוזה למבוגרים) והייתי צריכה להתגלח על שלושת הראשונים כדי להגיע לשתי מסקנות פשוטות וכלכליות: בימינו להדפיס ולהפיץ מהדורה של ספר (פרוזה למבוגרים ואולי גם ז’אנרים אחרים) זה בזבוז כסף, זמן שלא לדבר על איכות הסביבה. ולכן האלטרנטיבה הדיגיטלית היא הבחירה הנכונה. המסקנה השנייה – ספר דיגיטלי, במידה ואתם כמוני, אנשים עסוקים שאין להם זמן להתעסק במרדף אחרי חנויות ודיווחים, רק דרך איפאבליש בניהולה של שלהבת זוהר. יחס אישי, חם ואמין. לראשונה נתקלתי במצב שבו אני מקבלת דוחות מכירה ולא צריכה לבקש… אני שומעת על לא מעט סופרים שבוחרים לעשות הכל לבד ולהיות סופרים עצמאיים. הסיבות הן לרוב כלכליות, אך כאשר בוחרים להוציא ספר בגרסה דיגיטלית בלבד (כפי שאני עשיתי) העלויות משתנות באופן ניכר (לא רק עניין ההדפסה – יש גם חיסכון בהפצה ואחסון) והעלויות של איפבליש הן בהחלט הוגנות. נקודה נוספת שסופרים שבוחרים בנישה העצמאית לא חושבים עליה היא העובדה שסופר עצמאי הוא למעשה עצמאי לכל דבר ועניין גם בעיני החוק וחייב לפתוח תיק עוסק ולדווח לרשויות. איפבליש היא מו”ל מסודר ולכן יכולה לדווח עבור הסופר באמצעות “שכר סופרים”. אגב אני עצמי עברתי לקרא בעיקר ספרים דיגיטליים. אין כמו לקרא בחדר חשוך עם מסך קטן ומאיר, אבל למרות זאת הדפסתי באמצעות איפבליש מספר מצומצם של ספרים אותם חילקתי למספר ספריות, חברים ומשפחה. אל תחשבו פעמיים. אני כבר חשבתי מספיק.

מיכל הרטשטיין

מיכל הרטשטיין

אחרי מכירה של 5,000 עותקים מהספר הראשון החלטתי לקחת את הכח לידיים ולהוציא אותו הפעם במהדורה דיגיטילית. כשפגשתי את שלהבת הבעלים של ההוצאה לאור epublish, ידעתי שהוציא אותו אצלה. היחס לכל ספר והאיטלגנציה הרגשית שלה להבין כמה חשוב לכל סופר שהספר שלו יקבל טיפול אינטימי ואישי, בהחלט גרמה לי להרגיש שאני מפקיד את התינוק שלי, גם אם לעיתים יכול לעורר באלגן, בידיים מחבקות. תודה לך שלהבת על הבחירות שלך לחיים ואני ממליץ בחום לכל מי שכותב או כתב, פשוט להרים אליה טלפון:)

הגעתי לשלהבת דרך המלצה והוצאתי בעזרתה את ספרי “איך להפוך את הרגישות שלך לעוצמה”. שלהבת מאוד מנוסה, יודעת על אלו נקודות חשוב לשים דגשים, מנהלת את התהליך בצורה מקצועית מאוד, מקפידה על איכות גבוהה וכל זה במחיר הגון ועם הרבה חדוות יצירה ואמונה ביצירה. ממליצה בחום רב.

אלה בנק ישראל

אלה בנק ישראל

אחרי מאות סדנאות קריירה כתבתי את הספר “התקבלת!”. התחלתי להסתובב בין הוצאות הספרים השונות. יום אחד קראתי על שלהבת זוהר מ- ePublish! שמספרת על ספרים אלקטרוניים ובקשתי הצעה. מיד הבנתי שיש מולי שותפה לדרך. בת אדם שעובדת מאותו מקום שאני עובד- מהבטן. לי מאוד חשוב לבחור את הספקים שלי עם פינצטה.

מהירות התגובה, הדיוק, הירידה לפרטים, ההסברים הסבלניים (למישהו שלא מגיע מעולם טכני בכלל), הרצון שהספר ימכור, הדחיפה של הספר, העדכון בנוגע לדוחות המכירה. כל אלו עשו חוויה טובה. הכי כיף זה לפרגן על חוויה טובה. וזו הייתה אחת מהן. אני בטוח שיהיו עוד חוויות טובות כאלה בצורת גרסאות חדשות לספר וגם לספרים הבאים. מבחינתי ספר אלקטרוני היה איזה משהו אינטרנטי לא ברור. היום אני מבין שלא רק שמדובר בספר לכל דבר, אלא אני מקבל פידבקים מלקוחות שלי שרכשו את הספר שהקריאה בו מהנה כי “…אין הרבה טקסט בכל עמוד, הקריאה רצה, הפונט נעים לעין…”. תודה שלהבת וכל צוות ePublish! אבי יקואל, מחבר הספר “התקבלת!”

שלהבת מכובדתי,

אני זוכר שהגעתי אלייך, לפני כעשר שנים, בעקבות המלצה של מי שסייע לך

לבנות את האופרציה הדיגיטלית שלך. פרסמתי בעזרתך המקצועית והידידותית את ספרי תל אביב זה לא לונדון

ומאז פרסמנו ביחד שלושה ספרים נוספים ועכשיו אנחנו מפרסמים את ספרנו , המשותף, הרביעי. אני חייב לציין שממש נפעמתי איך ענית למייל שלי

שנשלח אלייך ביום שישי בלילה ובשבת כבר הגיעה מענה שדרש עבודה. לא הייתי מעלה בדעתי שגם כיום, תמשיכי לספק אותו שירות יעיל ומסור כפי שסיפקת בתחילת דרכך.

אני מאחל לך המשך הצלחה במפעלך המבורך. ספרי הבא בדרך.

גינגי

גינגי פרידמן

גינגי פרידמן

המון תודה על הוצאת ספרי גאם תראפי – אמנות הלחימה בקשיים בעולם הילד’  בהוצאה
 הדיגיטלית שלך  E-publish.
אני רוצה בהזדמנות זאת להודות לך גם על הוצאת שני ספרי הקודמים: ‘פענוח ציורי ילדים’
 ו’פסיכולוגיה חיסונית’. בתהליך ההכנה של כל אחד מהספרים תמיד חשתי הקשבה וסבלנות
מצידך ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. את זמינה תמיד, אופטימית, נמרצת ונותנת יחס אישי.
במיוחד מצאה חן בעיני גישתך הדיסקרטית – את עובדת עם מחברים רבים וכל
אחד מהם יכול להרגיש כאילו הוא היחיד המוציא את ספרו.
אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין להוציא ספר בהוצאה דיגיטלית לעבוד
 עם שלהבת ועם בית ההוצאה E-publish.
ואשמח להוציא גם את ספרי הבא איתך ועם בית ההוצאה.

ד״ר יונתן שתיל

ד״ר יונתן שתיל

ממליצה בחום על עבודה עם איפאבליש, שמאפשרת חשיפה סימולטנית במבחר חנויות מקוונות ובספריות דיגיטליות, בזריזות ובמקצועיות, אך בעיקר, בשל העבודה מול שלהבת, שהיא אדם שמכבד את מילתו ומשרה ביטחון ונועם יוצאי דופן, במהלך ההתקשרות ובניית הפרסום. תודה מעומק הלב והמשך הצלחה!

זה ספרי השלישי שאני מוציא עם שלהבת ו EPUBLISH ותמיד זוכה לתמיכה מקצועית, למחירים הוגנים ולסיוע זמין וענייני. ממליץ בחום

הגעתי לשלהבת דרך לקוח מרוצה שהמליץ עליה, נהנתי מאד מן העבודה המשותפת ומן התגובות המהירות, ואני בהחלט ממליץ לעבוד איתה.

ממליצה בחום ומודה מעומק ליבי לשלהבת זוהר ולצוות איפבליש שליוו אותי בתהליך הפקת ספר תערוכה “אור”, במקצועיות בלתי מתפשרת, בנועם, בסבלנות, רגישות ואכפתיות, זכיתי בספר מושלם ובחוויית בטחון והנאה בתהליך

שלהבת זוהר היקרה, וצוות איפאבליש המדהים. היה לי העונג לעבוד עמכם. הותרם אותי פעור פה ועיניים לנוכח מהירות ומקצועיות העבודה שלכם. הכל, בלי יוצא מן הכלל, תקתק והתקדם בצורה יפה, פרודקטיבית, ומקצועית. מהעימוד המהיר, לעיצוב הכריכה, הפינג פונג של התיקונים האחרונים. הכל, באמת, היה פשוט נהדר. הרגשתי רצון אמיתי מצדכם לקדם את הוצאת ספרי הרביעי, נר האמונה, בצורה הנכונה והיעילה ביותר, תוך שמירה תמידית על איכות העבודה. כל החוויה פשוט הייתה תענוג צרוף אחד, והרגשה שלאורך כל הדרך אתם לצדי, מייעצים לי ותומכים בי. 5 כוכבים לאיפאבליש. הנני סמוך ובטוח שאבחר באיפאבליש בספריי הבאים.

אילן גוייכמן

תודה לשלהבת ולהוצאת Epublish, על השירות הטוב והנאמן.בהצלחה.

כשנפגשתי עם שלהבת ידעתי שזה – זה. ישבה מולי אישה עם כל כך הרבה טוב בעיניים וזה מה שחיפשתי. בית חם עם אנשים חמים. מעבר לכל זה – ההוצאה מאוד מקצועית. איפאבליש עומדת בדד ליינים והניסיון של שלהבת מוביל לכך בדיוק שהיא מבינה בדיוק מה הסופר מבקש – בלי שהוא מתאמץ להסביר. אחזור לכאן בספר הבא שלי. איפאבליש זו הוצאה שמשרה בך ביטחון!

שלהבת אהובה יקרה. הספר 69 פיתויים של טירוף הוא הבייבי שלי . לא הייתי בעד דיגיטל עד שפגשתי אותך. כשיהורם גלילי העורך שלי המליצ עליך בחום לא היה לי ספק שאת הטובה ביותר. הוכחת את זה מהר מאוד. זה לא עוד סתם מכתב המלצה . זה מכתב תודה מהלב .הערכתי הענקית על מקצועיות ,על פתרון ברגע, על תחושה של ביטחון ,על ראיה קדימה. על אנושיות וחברות חדשה לחיים . תודה תודה תודה. אוהבת אותך ,אורית בנימין “69 פיתויים של טירוף”

בסיום תהליך ההוצאה לאור של ספרי ״המסע לאי השדים״ בהוצאת אי-פבליש, אני יכולה לומר בשמחה ובהתרגשות שהיה שווה! שיתוף הפעולה עם שלהבת היה מצויין מהרגע הראשון. האמינות, הרצינות והיחס האישי והלבבי שלה מיכרו מההתחלה. שלהבת תמיד גילתה סבלנות להשיב על כל שאלה שלי ונהגה עמי בנעימות ובנינוחות. היתה תחושה של שותפות במשימה, עם אכפתיות מלאה מצידה. תודה שלהבת. כמובן שאמליץ עלייך לחבריי. דבוריה שבל נשגב

לשלהבת נהניתי מאוד מהמקצועיות שלך, מהאדיבות והסבלנות והיחס האישי שהרגשתי. מילאת כל בקשה שלי,  והיו לי רבות זו לי פעם ראשונה שעבדתי מול הוצאה לאור כדי לפרסם כתב יד והיה לי מאוד חושב שיצא בדיוק כפי שדמיינתי אותו ואת דאגת שכך יהיה. אני יודעת שאשמח מאוד לעבוד מולך גם בספרים הבאים. אני מודה לך מאוד

ברצוני להודות להוצאת אי-פאבליש ולשלהבת זוהר על הוצאת ספר הביכורים שלי, “חלומות מתוקים”. שלהבת הובילה אותי לאורך הדרך הפתלתלה והלא מוכרת של ההוצאה לאור, קישרה אותי לבעלי מקצוע מהטובים ביותר בתחום ועזרה לי להוציא ספר באיכות גבוהה, והכל במקצועיות, בנעימות ובסבלנות אין קץ. אין לי ספק שגם את ספרי הבא אוציא דרך אי-פאבליש.  תודה לך שלהבת,

חנוכה 2019, שלהבת יקרה, חג שמח נרגש שיצא לאור ספר חדש שתרגמתי לעברית: ניזאמי – ח’וסרו ושירין, שבע הנסיכות: https://epublish.co.il/…/%d7%a0%d7%99%d7%96%d7%90%d7%9e%d7…/

המון תודה מקרב לב על העבודה המקצועית והתמיכה לאורך כל הדרך, ממליץ בחום רב לכל מי שמבקש להוציא לאור, איפאבליש, לא תתחרטו אני אסיר תודה לעורכות הנפלאות שלי: גילי תל-אורן ורסל דיקשטיין, על העבודה הנפלאה והמסירות אין קץ – תודה וממליץ בחום רב, נהניתי מאוד לעבוד ביחד. חג שמח יובל

תודה לשלהבת ולהוצאת Epublish, על השירות הטוב והנאמן.בהצלחה.

באהבה, סבלנות, רגישות ואכפתיות הכה אופנייניות לה, שלהבת ליוותה אותי בדרך העקלקלה של הוצאה לאור של ספרי “חיובית – סיפורה של נשאית HIV. היה לי חשוב שהספר יצא לאור לקראת יום האיידס הבינלאומי ושלהבת נרתמה למשימה, על אף לוח הזמנים הכמעט בלתי אפשרי. וזה קרה. הוצאת אי פאבליש עבדו בשעות לא שעות והספר יצא לאור בזמן המיועד. תודה לשלהבת ולהוצאת אי פאבליש על הליווי המקצועי היוצא דופן ולא פחות חשוב מכך – האנושיות שלכם.

השירות יעיל מסור רציף אישי אוהד ומחויך לענין.

שירות מהיר, מענה לכל בעיה במהירות סילון ובמחירים הכי נוחים בשוק

שמי אילנית ופרסמתי ספר בשם “ענת” – רומן לסבי. אני מודה מכל הלב לשלהבת וצוותה על העזרה, הליווי וההדרכה. שלהבת הרשימה אותי ביחס המקצועי ובתחושת הביטחון שנתנה לי. החיבור בינינו עשה פלאים. אני מודה לשלהבת על שיתוף הפעולה המדהים והאמין ליציאתו של הספר לאור. תודה רבה לאיפאבליש על ההזדמנות הנפלאה הזאת.

אני רוצה להמליץ בחום על הוצאת איפאבליש ובמיוחד על השירות בהובלת שלהבת היקרה. הוצאת ספר היא תהליך ארוך, אך אצלנו (בפרויקט “ספר בשמונה שעות“) התהליך היה מורכב פי כמה היות והיו מעורבים בו גורמים רבים. זה התחיל בייעוץ לאורך כל התהליך, בהמלצות על אנשי מקצוע טובים, בחשיפה נכונה וטובה לכל האפשרויות הקיימות עם המלצות לכיוונים שיתאימו לנו והמשיך בשירות מעל ומעבר למצופה, ובמסגרת זמנים מהירה מאוד מצד איפאבליש (העיכובים תמיד היו מהצד שלנו, והם קבלו את זה בהרבה סבלנות). אציין גם את היתרון בכך שבמקביל להוצאה בדפוס, כל הנושא של הוצאה דיגיטלית טופל במקביל דרך איפאבליש. כמנהל הפרויקט וכמי שעבד צמוד לשלהבת והצוות שלה בהוצאת הספר לאור, אני ממליץ עליהם בחום. אשמח תמיד להוסיף פרטים לכל המעוניינים לשמוע. תודה על הכל!

לא ידעתי להוציא ספר, זה מסע ארוך ומייגע כל כך. אני חושבת שעשיתי דיי הרבה טעויות בדרך כל טעות כמעט שברה את רוחי, אך איפאבליש ובעיקרשלהבת מולה עבדתי , העניקו לי את כל העזרה והתמיכה האפשרית. בשיא הסבלנות וההקשבה היא עודדה ובאה לקראתי עם כל שיגעון שעלה במוחי. ועל כך אני רוצה להודות לה מאוד. מי ייתן ונמשיך לעבוד יחד גם בספרים הבאים .

הפקה מקצועית, טיפול מעולה, מחיר סביר, מומלץ בחום! שלהבת הייתה נהדרת וטיפלה בכל הפרטים הקטנים בסבלנות ובמקצועיות. הספר מופץ בגרסה דיגיטלית לכל החנויות ובחלקן אפשר לכלול גם מהדורה מודפסת – לי זה עזר מאד.

איזה תענוג לעבוד עם שלהבת!! מבינה עניין, תקתקנית, מחירים הוגנים. תודה לך 🧡😍🙂
אז רציתי להפיק למישהו ספר במתנה. ספר קצר, אסופה של כתובים שכתב לאורך השנים. אני לא חושבת שהוצאה אחרת הייתה עוזרת לי עם פרויקט כזה בכזאת מהירות, יעילות ומקצועיות. עיצוב, עימוד, תמחור, לו”ז – הכל פיקס ולמעלה מכך. בימים איומים כאלה – כל שירות יעיל ומחויך הוא כמו קרן אור באפלה. תודה גדולה 🧡

לשלהבת – איפבליש אם מישהו היה אומר לי שיש מקום כזה שייקח את כתב היד של נובלת הביכורים שלי “ריקוד לילי”, יאחז בידי וינחני ברזי ההוצאה לאור, הייתי מביטה בו, או בה, וחיוך סרקסטי היה מפציע על שפתותי. אבל זה בדיוק מה שקרה! למן שיחת הטלפון הראשונה, עם קולה הרגוע ונוסך הבטחון של שלהבת, דרך הצעת המחיר, חתימת החוזה וההקפדה על פרטים לאורך כל התהליך, הבנתי שאני בידיים מיומנות.

התגובתיות, המקצועיות והדייקנות שלה, הפכו עבורי את תהליך ההוצאה לאור של הנובלה “ריקוד לילי” למסע מרתק ומתגמל. תודה על הכל שלהבת, ולהתראות בפעם הבאה… שרית חיים, סופרת, מנחת סדנאות כתיבה, מומחית בשיווק דיגיטלי כתבה בפוסט שלה: “…ואחרון חביב, ספר קצר, שהתבקשתי לקרוא כדי לחוות עליו דעה. האמת? קצת חששתי, כי הוא לא ״בז׳אנר שלי״, וגם ככה אני במחסום קריאה רוב הזמן. הייתי בטוחה שאנטוש בעמודים הראשונים, אבל(!) הופתעתי לטובה, קראתי אותו בנשימה אחת. וכשסיימתי חשבתי לעצמי שאם הוא היה בז׳אנר ״שלי״ הוא היה נחשב תקציר לספר המלא והארוך. אל דאגה, אני מתכוונת לשוחח ארוכות עם הכותבת, Naama Maoz, כדי לשכנע אותה להשתמש בעלילה הנפלאה הזו כדי לכתוב ספר באורך מלא. ״ריקוד לילי״ נמכר כרגע רק בדיגיטלי. זו הזדמנות להתחיל להתרגל, כי החל מהבוקר, הספריות בארץ סגורות לקהל הרחב. ראיתם מה זה? פוסט ארוך (כמו תמיד) בלי אף מילה על הקורונה…” שבוע טוב, וקריאה נעימה❣️❣️

מהשיחה הראשונה עם שלהבת היה ברור שיש כאן צוות שאכפת לו. מחירים הוגנים, תשובה לכל שאלה(בכל שעה) ואנשים שפשוט אוהבים ספרים. מחירים הוגנים ביותר ועבודה יסודית ומקצועית. מחכה לעבוד אתכם שוב על הספר הבא שלי

אני מפרסם כבר ספר שלישי בעזרתה המיומנת של שלהבת. היא מקצוענית, מילה זו מילה, זמן זה זמן ןהמחירים סבירים והוגנים. בשוק הולך ומצטמק לצערי של ספרים ישראלים מודפסים ולאו דווקא רק מתורגמים, חשוב ביותר שיש אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם כי כמעט נפלתי בפח של כמה נוכלים ויש כאלה הרבה. שלהבת כשמה כן היא, היא אור לסופרים צעירים הרוצים לצאת לשוק והיא יותר להנחות ולתת את העצה הטובה ביותר לטובת הסופר וספרו. אני מאד מליץ עליה ועל הוצאת הספרים שלה בחום.

הוצאתי את ספרי לא המרחק לא הזמן בהוצאת איפאבליש. זכיתי ליחס נהדר, שיתוף פעולה מלא מצד ההוצאה, בראש ובראשונה מצד שלהבת. היא ענתה על כל שאלה, הסבירה כל אי בהירות, ונענתה ברצון לכל בקשה שלי. היו לי כמה בקשות שחרגו מהמתכונת של ספר פרוזה רגיל – הספר שלי ארוך מהממוצע – והיא התחשבה בכולן. התשלום שהם גובים הגון להפליא.

מכל ההצעות שקיבלתי, איפבליש היא ההוצאה לאור הכי מתאימה מבחינת עלות-תועלת. התהליך היה מהיר, מקצועי ואדיב והתוצאה מצויינת. ממליץ בחום!

יחס אישי, ליווי צמוד, אכפתיות. זמינות בכל שעות היום וכמעט כל שעות הלילה.
מענה מיידי שרות מקצועי ומחיר הוגן.
מי צריך יותר?!

זה ספרי השלישי שאני מוציא עם שלהבת ו EPUBLISH ותמיד זוכה לתמיכה מקצועית, למחירים הוגנים ולסיוע זמין וענייני. ממליץ בחום

תודה על הסיוע בעריכה והפצת הספר ״פרפר הפחמן״!
שלהבת תמיד הייתה זמינה לכל שאלה ובקשה, אפילו שהיה מדובר בספר אישי וממוקד לקהל קטן.

אני מוצא חובה נעימה להמליץ בכל פה על שירותי הוצאה לאור של איפאבליש. תהליך העבודה הוא מקצועי ומדוייק ויחד עם זאת אישי ונעים. תקשורת מהירה, תשובות מדוייקות וקשר אישי הם חלק מהחוויה המיוחדת במינה של עבודה עם צוות איפאבליש כולו. זמינות שלהבת בכל שעה למתן תשובות והבהרות אינה מובנת מאליה ומשרה אוירה נעימה מאוד על כל התהליך. אני ממליץ מאוד להשתמש בשירותי ההוצאה לאור של איפאבליש להוצאת ספר דיגיטלי או מודפס.

שלהבת יקרה,

היה לי לעונג רב לעבוד אתך

זו הייתה חוויה כשלעצמה הן מבחינת מקצועית והן מבחינת הידידות וההבנה שהפגנת כלפי וכלפי ספרי

אין לי ספק שאחזור ואפנה אליך כאשר אסיים את ספרי הבא ואמליץ עליך בפני חבריי

אני מקווה שנדע להפיץ את הספר ושרבים יסתקרנו ויקראו בו

שוב תודה מכל הלב ולהשתמע

מהרגע הראשון שהגעתי לשלהבת מהאתר איפאבליש, זכיתי ליחס מדהים, איכפתיות ורצינות. שלהבת דאגה להיות איתי בקשר רצוף ולעדכן אותי בכל שלב. שלהבת דאגה לפרסם את הספר שכתבתי, “איך להשכיר נכס ולשמור על שקט נפשי”, במספר אתרים, ואני מאושר. הכל בוצע לשביעות רצוני המלאה. תודה על הכל, שלהבת. ממליץ בחום על איפאבליש ! (יואב שפיר).

עם הוצאת ספרי הראשון, זוהי הזדמנות מצויינת להודות לשלהבת ולכל צוות Epublish ולהמליץ עליהם לכל סופר – מתחיל או ותיק.
הוצאת Epublish, ושלהבת בראשה, ליוו אותי יד ביד בכל שלבי הפקת הספר – העריכה, העיצוב, העימוד, ההגהה, ההדפסה, הכנת הספר הדיגיטלי ועוד. בסבלנות רבה, במקצועיות ובנועם שלהבת סייעה לי בכל ההתלבטויות והאתגרים שבדרך.
הכותרת של הספר שלי היא “הדרך הקלה לביטחון כלכלי”. הכותרת המתאימה להוצאת Epublish היא “הדרך הקלה להוצאת ספר”.
תודה שלהבת, ובהצלחה בהמשך.

שלהבת והצוות עושות עבודה מקצועית ומתקתקות ענינים! רוצים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות? זה המקום!
ספרי ״במה לכל אדם״- ספר מקצועי בתחום תיאטרון הפלייבק, ספר מעל 500 עמודים עבר לגרסא דיגיטלית מעולה, נגישה וקלילה! תודה לכן!

תודה לשלהבת זוהר מנכ”לית הוצאת איפאבליש,
על פרסום ספר השירים “זה הזמן להתאחד”,
על הליווי התמיכה, העצה הטובה,
על המסע שצעדנו בו ביחד,
ועל המילים המרגשות בפוסט,
ולמי שעוד לא רכש את הספר,
ניתן לעשות זאת בקישור המצורף מטה
שיהיה שבוע טוב 🙂

הגעתי אל שלהבת כדי להפיק את הספר שלי “אומנות ההתנהלות בזמן” כי הגעתי למצב שאחרת היה לוקח לי עוד שנה להגיע להדפסה ולדיגיטל
שלהבת המקצוענית פשוט תיקתקה את העבודה
תמיד בנעימות וממש ממש מהר
עמדנו בלוח זמנים כמעט בלתי אפשרי
וזה בזכות המקצוענות
אז הספר יצא בדפוס וניתן לרכוש אותו בקישור https://app.icount.co.il/m/3ca8e
לחובבי הקריאה בדיגיטל מוזמנים לקנות בקישור הזה
וגם את הספרים הבאים שלהבת תהיה מעורבת אפילו משלבים מוקדמים יותר כי ממש ממש כיף לעבוד איתה. מקצוענית על.

עם הוצאת הרומן שלי “מהלכת על חבל דק” אני שמחה להמליץ מכל הלב על שלהבת זהר מ E-Publish, על העבודה המשותפת, על הסבלנות והנגישות שלה, על הנועם והמקצועיות עד הפרט האחרון.
ומי צריך יותר?
שלהבת יקרה, מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך כי מגיע לך ! וניפגש ברומן הבא 🙂
בהערכה והוקרה, צפי טימור

זכיתי, בגילי המופלג למדי, ביוזמתה ובעזרתה המסורה של שלהבת זהר, המו”לית של הוצאת איפאבליש, להוציא ספר דיגיטלי, המכיל כמעט את כל שירי ושמו: “עוד ינובון”.
הוא מכיל שירים משנת 1962 ועד ימים אלה של שנת תשפ”ב. וכן שני סיפורים מפרי עטי.

לפני כשבועיים עלתה לאוויר גרסה דיגיטלית של ספרי ‘וזה עונשי…’ זהו הספר השני שלי ש’איפאבליש’, בניהולה היעיל והאדיב להפליא של שלהבת זוהר, מעלה לאוויר. גם הפעם, כמו עם ספרי ‘אם תרצו זו אגדה’, איני יכול אלא להעיד על שביעות רצוני המלאה מהעבודה המשותפת, החל משלב ההתקשרות ועד לסיום העבודה. הדו-שיח בינינו היה מקצועי, ענייני ובהיר. הבטחות שקיבלתי לאורך הדרך (הקצרה, יש לומר בהערכה רבה!), קוימו במלואן. תיקונים שביקשתי לאחר שקיבלתי טיוטה ראשונה של הגרסה הדיגיטלית, בוצעו מהר ובדייקנות – והתהליך כולו נעשה באווירה נעימה ובהמון רצון טוב. מה עוד יכול סופר לבקש?
אני ממליץ בחום על שלהבת וצוותה – ורואה בהם.ן כתובת אידיאלית לכל מי שכותב ספר ומבקש להעלותו לאוויר כספר דיגיטלי.
נ.ב. מצורף כאן לינק ל’מוצר’ שקיבלתי עם סיום העבודה, הממחיש את איכות הביצוע. תודה – וכל הכבוד.

שלהבת ושאר צוות אי-פאבליש עזרו לי להגשים חלום שמאוד לא נהוג לבחור בן 23. הם עזרו לי להוציא ספר מושקע, צבעוני ומעוצב ברמה גבוהה כדי שהיצירה שלי תתבטא ברמה שמגיעה לה להתבטא. הם טיפלו בכל הערה או בקשה (ולו הכי קטנה ומעצבנת) שהייתה לי, עם הרבה סבלנות והקשבה. מדובר כאן בצוות טוב עם מנהלת נהדרת, שבאמת מתעסקים בליצור איתך יצירה לפני שהם מתעסקים בלעשות איתך עסקים. (וחשוב לי להדגיש, כי גם המחיר של כל הדבר הזה הגון ונוח ביותר! באמת!) אז לכל מי שקורא את זה, אני ממליץ בחום לעבוד איתם, בטוח שלא תתחרטו. ובאשר לכם, אי-פאבליש, אתם תותחים. תישארו תותחים. מודה לכם בטירוף, מאחל לכם המון בהצלחה. נתראה בספר הבא, אני מניח.תודה רבה (המוווון תודה) אדר חלוה

לכל החפץ לדעת: זו היתה הפעם הראשונה בה הוצאתי לאור ספר דיגיטלי. העבודה עם אי פבליש ובעיקר עם שלהבת היתה עניינית, הגונה, תרבותית ומאד פוריה. זה היה באמת תענוג גדול. תודה לך שלהבת היית לי חויה מתקנת

שמח לפרגן לשלהבת המהממת כשמה כן היא. כמו להבה בשניה הספר היה בכל הרשתות, בכל פניה אני מרגיש שיש לי עם מי לדבר, אכפתיות יוצאת דופן ורצון אמיתי לעזור תוך שיתוף בתמונה האמיתית מבלי לעטוף בסטורי טלינג!
תודה רבה על העזרה הגדולה שלך השירות מומלץ בחום גדול ובמאה אחוז שביעות רצון!

ספר חמישי, פעם חמישית שאנחנו מטלפנות לשלהבת, ושומעות את כל האהבה🥰, החיוך הנעים והרצינות.
העבודה עם שלהבת ואיפאבליש טובה ומקצועית.
קיבלנו אוזן 👂קשבת ותמיכה לאורך כל הדרך.
שלהבת, כל כולך מסבירת פנים, מקשיבה ומייעצת.
העזרה והתמיכה שלך היא מכל הלב❤️.
הנחישות לעזור לנו בכל דרך היא עצומה, כאילו הספר 📚הזה הוא שלך עצמך.
את, וכל מי שעובד באיפאבליש, נותנים לנו תחושה כאילו אנחנו משפחה אחת.
תודה רבה ❤️

הוצאתי לאור בחנויות הספרים הדיגיטליות דרך אי-פאבליש ושלהבת זוהר הנפלאה גם את ספרי השני מִלכּוד המצוינות ואני מפרגן ושמח על עבודה מקצועית, מהירה ואפקטיבית. תודה רבה!

ספרי החמישי ‘בזכות אהבתי השניה’, יצא לאור בהוצאתכם.
תודה רבה על שיתוף הפעולה, על הסבלנות
על המקצועיות והיחס הטוב
מצפה לעבוד אתכן בעתיד
אילנית דוקרקר

אני עובד עם איפאבליש כארבע שנים. לא רק שהספר שלי הופק, הועלה ומניב לא מאז הכנסה חודשית קבועה בטיפולם המסור אלא ששלהבת חושבת כל הזמן על דרכים נוספות לנצל את הספר כדי למצוא עוד ערוצי הפצה והכנסה. ממליץ בחום רב מאד. ובהזדמנות זו גם תודה על הכל.

ממליצה על הסבלנות העצומה של שלהבת, על שיתוף הפעולה שנעשה במאור פנים ובאופן מקצועי.

ממליץ בחום על איפאבליש. שלהבת הגונה, סבלנית ומקצועית מאוד. ממש נהניתי לעבוד איתה. מציין את הגרפיקה המעולה, שקלעה בדיוק לבקשות שלי, את ההפקה של האודיובוק שלקחה זמן ואנרגיה לא מועטה אבל שלהבת ליוותה אותי ממש לכל הדרך. אשמח לעבוד איתה שוב!

תהליך שסגר לי בדיוק את הפינות החלשות שלי. על הדרך גם למדתי לא מעט.
סבלנות רבה (המתאימה לקפדנים שבינינו) ומחיר הוגן

עלי לציין שהעבודה עם איפאבליש הייתה חוויה נהדרת.  עימוד הספר נעשה באופן מקצועי והכריכה פשוט תאמה לציפיות ולחלומות שלי בצורה מדהימה.
כבר המלצתי בחום לקרוב משפחה שכתב ספר, לפנות אליהם. .
היתה לי חוויה מרגשת לעבוד עם איפאבליש ועם שלהבת במיוחד. התרשמתי מהמקצועיות, השירות המהיר והיחס הנעים. לי, כסופרת, קשה “להיפרד” מיצירה ולהעביר הלאה. עם שלהבת זה היה תהליך יעיל, מהיר ומהנה. יישר כוח!!!
ולך שלהבת המון תודות, הגשמת לי חלום.
מינה