המלצות

לפעמים, צריך לתת ללקוחות שלנו לדבר בעד עצמנו 🙂 תודה לכולכם על המילים הטובות.

כל ילד (או סופר) צריך מבוגר אחד שיאמין בו  (יאנוש קורצ׳אק)

לכם שכותבים ספרים,

אם כבר הפעלת את המוח, סחטתם את הלב, וישבתם על התחת הרבה שנים… הרי שבאמת כדאי לפרסם באופן הדיגיטלי. כאחד שלא בדיוק מעריך ומכיר את העולם הזה – שלהבת, וההוצאה שלה התאימה לי ככפפה ליד. אני יכול רק להודות לה על הזמן, הסובלנות והנכונות לגשר בין העולמות. ללא יומרה וללא יותר מידי בזבוז זמן ומשחקי אגו היא נמצאת שם במטרה פשוטה לאפשר לספר חיים על מדף החניות הדיגיטליות. וזאת למעשה מטרה של כל כותב.

יתרה מזאת היא תמכה בתהליך השיווק שלי, ותרמה רבות מניסיונה בעולם העיצובהגראפי שבהחלט נדרש במדיה הזאת.

ברצוני להודות לה ולשבח את עשייתה ומסירותה לספר שלי.

תודה ואמן ונפגש גם בספר הבא.

אורי זהבי

מאי 2014

אורי זהבי

אורי זהבי

ההצלחה האישית של כל אדם תלויה בין היתר באנשים המלווים אותו. בדיוק כפי שאני מלווה אלפי אנשים הבוחרים בי להצלחה בדרך העסקית והמקצועית שלהם, גם את אנשי המקצוע שלי הנותנים לי שירותים אני בוחר בקפידה יתרה.

להפקת ספרי רב המכר “להגשים” למהדורה אלקטרונית בחרתי ב- ePublish בהנהלת שלהבת זוהר, היה חשוב לי באנשי מקצוע המומחים בתחומם, אנשים שהספרים האלקטרונים כל עיסוקם ועולמם והם לא מתפשרים על רמת מקצועיות, אמינות, ושירותיות גבוהים ביותר.

תהליך ההפקה למהדורה האלקטרונית של ספרי היה מקצועי, יעיל, ומהיר.
כל ההתאמות והעדכונים שהיה בהם צורך במהלך העבודה נעשו בזריזות ובאדיבות.
ולאחר שהספר נמכר בחנויות השונות, הדוחות והתשלום עבור המכירות התקבלו בדיוק כפי שהובטח לי, בזמן!
יש לי את האחריות, הביטחון ובעיקר את השקט שהספר שלי בגרסתו האלקטרונית נמצא בידיים הטובות ביותר.

תודה שלהבת וכל צוות ePublish!

ערן שטרן – מנטור עסקי ומחבר רב-המכר “להגשים”

ערן שטרן

ערן שטרן

“משיכות מכחול” ספר הביכורים שלי, כשרציתי להוציאו לאור, לא ידעתי במי לבחור? דרך האינטרנט חיפשתי וגיליתי את epublish של שלהבת זוהר וראו איזה קסם, לאחר שיחה קצרה עם שלהבת ,מיד הייתי נחושה שזו הבחירה הנכונה בשבילי.שלהבת ליוותה אותי לאורך כל הדרך בחן,במקצועיות ,בסבלנות,באמינות .

שלהבת היא אור,ב epublish הוצאה לאור.תודה לך על היחס המסור והנעים,בהערכה ובהוקרה דורית.

דורית מנדלסון

דורית מנדלסון

הוצאת ספר חדש באמצעים עצמיים היא פרויקט לא קטן, ובעיקר מורכב ודורש הרבה ידע טכני ועסקי. בנוסף על השירות היעיל והדייקני של Epublish, מצאנו אצלם מקור ידע וסיוע בפועל הרבה מעבר להפקה עצמה. מקצועיות, המענה המהיר, והרצון לסייע בלטו בכל.

אבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעה

אבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעהאבי זהבי / מיכל זהבי לבד על הגבעה

נהניתי מאד לעבוד איתכם על הוצאת סיפרי הראשון “נואיבה ראש פינה”, הוכחתם יעילות, הקשבה ונתתם לי חופש בחירה בכל שלבי העבודה.
אני מקווה להמשיך לעבוד איתכם גם בשיווק והפצה של הספר ובעתיד על ספר שני.
ברכה שחר סגל

שחר סגל

שחר סגל

ההתנסות של הוצאת ספרי לאור עם שלהבת המו’ל העומדת בראש הוצאת הספרים איפבאליש ראויה למירב השבחים והתודות. התהליך של הוצאת הספר היתה עבורי ‘ארץ לא נודעת’. שלהבת הנחתה וליוותה אותי בצורה יוצאת דופן. החל בשקיפות המלאה שבה התבצעה ההתקשרות בינינו. הצעד השני כלל שלוש עריכות יסודיות ביותר עם עורכים מוכשרים ביותר. שלהבת והעורכים המצויינים ניחנו בהקשבה מעמיקה, היענות לשאלות, התגייסות אישית וייחודית. בצעד השלישי של ההפקה ושיקולי הדעת הכרוכים בו זכיתי לקבל משלהבת הנחייה בוטחת, שקטה, צנועה ויסודית מאוד. על כל אלה ועוד, ברצוני להמליץ המלצה חמה ביותר על שלהבת כמו’ל והוצאת איפאבליש כמקום מעולה לכל מי שרוצה להרגיש שותפת מלאה וחופש פעולה יצירתי בהוצאת ספרו לאור.
דר’ אביבה מזור

ד״ר אביבה מזור

ד״ר אביבה מזור

איזו הזדמנות נפלאה בחג הפסח 2018 להודות לשלהבת זוהר וצוות העורכות לידר ארצי ורסל דיקשטיין על העבודה המדהימה והעזרה מכל הלב בהוצאת הספר שתרגמתי “הסיפור על לילא ומג’נון” שיצא לאור בימים אלו ממש.

ממליץ בחום רב על ePublish לכל מי שחושב או מחפש דרכו להוציא ספר לאויר העולם

יובל שילוח

יובל שילוח

הוצאתי באמצעות E-Publish ארבעה (!!) ספרים ונראה לי שזו עדות משמעותית לשביעות הרצון שלי ממך, שלהבת, והפרויקט שלך. איני יודע אם העבודה הרבה משאירה לך את הזמן שהיית רוצה עבור המשפחה, ואני מאחל לך שכן.
הספרים שלי עוסקים בנושא שהוא לדעתי רב-חשיבות – החינוך, וכל זמן שלא אתייאש מניסיון להביא שינוי – אוסיף לכתוב ולהוציא באי-פבליש.

ד״ר אברהם פרנק

ד״ר אברהם פרנק

לא פשוטה היא דרכו של ספר ביכורים. הסופר צריך לדדות בעולם זר וחשדני, וכל כולו חשש וכמיהה לאוזן קשבת. מזלי שיחק לי כשהגעתי במקרה לשלהבת ולאי-פאבליש. כי כאן מצאתי את אהבת הספרות, את הקשב, ולא פחות חשוב – את העלויות ההוגנות.
אז תודה לשלהבת, ותודה לעורכת הנהדרת רסל, שבזכותן עוד חלום קטן ושברירי התגשם לו בעולם הזה.

מני אביב

מני אביב

הוצאת ספרי: “חיבור נדיר” בהוצאת איפאבליש היתה ועודנה חווייה נפלאה! זכיתי ליחס תומך, סבלני, רגיש ומעודד משלהבת זוהר בעלת ההוצאה,ואף למקצועיות והוגנות נדירים. העריכה המדויקת והקשובה של חן רגב ורסל דיקשטיין אף היא תרמה רבות לספר. ההתחשבות בטעמי בעת עיצוב העטיפה חיממו את לבי.
הוצאת ספר היא אירוע מרגש ומשמח אך גם מעורר מתח. בזכות היחס הנפלא שמקבלים בהוצאת איפאבליש אפשר לצלוח אותו בתחושה נעימה, מהנה ומספקת!

‏אורלי קופרמן פיגנבלט

לכל סופר המחפש בית לספרו, אני ממליץ בחום על הוצאת איפאבליש! ספרי: “ללמוד בגדול – המדריך המעשי לסטודנטים להצלחה בלימודים” יצא לאור באיפאבליש והתוצאה הסופית נהדרת! שלהבת זוהר והצוות ביצעו את התהליך הארוך במקצועיות, בזמינות, בסבלנות אינסופית, ובלי להתפשר על רמה מקצועית הכי גבוהה גם בפרטי הפרטים. בעזרת הניסיון העצום שלה בעולם הספרים הדיגיטליים, שלהבת פתרה כל בעיה וכיוונה אותי בכל התלבטות. אני מרוצה מאוד, וממליץ בחום!

שמעון פרוס

שמעון פרוס

מאוד נהנה לעבוד עם ההוצאה הזאת! כבר שני ספרים שלי פורסמו דרכם ובדרך גם ספר שלישי. המחירים היו הוגנים והסופרים של ההוצאה זוכים ליחס הוגן מצד החברה. בהחלט ממליץ על גרסאות מודפסות ואלקטרונית אצל אפבליש!

יוני רייני

שלהבת היקרה, התהליך של כתיבת הספר הדיגטלי הייתה מהירה ונעימה עם השירות האדיב שנתתם. היית סבלנית והספר יצא פשוט נהדר! תודה רבה!

גרסיאלה שפירו-גולדמן

גרסיאלה שפירו-גולדמן

העבודה עם שלהבת הייתה מקצועית וממוקדת. היא לוותה בהבנה ספרותית וגישה שירותית ואוהדת.
צחי

צחי שגיב

צחי שגיב

יש אירועים שקורים ללא תכנון, והשפעתם על חייו של אדם גדולה מאין כמוה. איני זוכר איך בדיוק הגעתי אל שלהבת זוהר ו-איפבליש שלה. נדמה לי שנתקלתי באתר במקרה, כתבתי, נעניתי, ובעקבות כך קבענו פגישה בבית קפה. להיכרות ראשונית. הצצתי ונפגעתי – מחביבותה של שלהבת, מעיניה הבורקות, ומהתחושה שהעניקה לי שאם אצא אתה לדרך ההפקה של ספרי (“אם תרצו זו אגדה”) בגרסתו הדיגיטלית, אעשה את הדבר הנכון. בדיעבד זה מה שקרה. עברנו דרך ארוכה יחד: המרת הספר מגרסת המקור שלו לגרסה הדיגיטאלית; תיקונים, ועוד תיקונים – ולבסוף, הופעת הספר בחנויות המקוונות, שהייתה עבורי אירוע מרגש במיוחד. לאורך כל הדרך שלהבת נהגה אתי בסבלנות רבה, הגיבה מהר לפניותיי – והייתה חיובית מאין כמוה. גם דרך הטלפון והאימייל ראיתי תמיד את חיוכה החביב והכל-כך שירותי… תמיד נתנה לי (ועודה נותנת) את התחושה שהיא כאן בשבילי, ולמען הצלחתי. העבודה אתה הייתה לי חוויה מרעננת בעולמנו שלא-תמיד-יודע-לתת-שירות-ללקוחות. כיף גדול – שאני מאחלו לכל מי שאי-פעם יהיה זקוק לשירות דומה. תודה לך שלהבת! אין כמוך! המשיכי כך!!!

ניר דונת

אני חושבת שהדבר שמאפיין את העבודה עם איפאבליש ואת שלהבת זו התחושה שיש מי שמאמין בך וביכולת שלך להוציא את הספר לאור.
למרות ששוק ספרי הילדים מלא ועמוס ולמרות שהשוק הדיגיטלי לספרי ילדים עדין בחיתוליו, שלהבת האמינה בספר של דן ועזרה בחיבורים המתאימים עם האנשים הנכונים וליוותה אותנו לאורך כל הדרך.
והנה, היום הספר ” אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני” של דן פלג, זוכה להצלחה אדירה בקרב הורים וילדים צעירים וכייף גדול לראות את כל הפרגון וההמלצות גם מההורים וגם באמצעי התקשורת. איפאבליש מאפשרת ומאמינה ! כשיש לצידך מישהו שמאפשר לך לחלום ומאמין בך – כל מה שנשאר זה להגשים ! אולטרה66

גלית ברנע פלג

גלית ברנע פלג

שלום ושנה טובה.
ברצוני לברך אתכם, ואת שלהבת בפרט, שעזרה לי להגשים חלום ולפרסם ספר משלי. כל התהליך היה חוויתי, מפרגן ומעודד. נהנתי מאוד מהיחס החם והלבבי. זה לא מובן מאליו בכלל. יישר כוח לכולכם.

יובל מזר

התרגשתי מאוד לראות את ספרי בהוצאה דיגיטלית
זו הרגשה שונה מספר מודפס
תודה רבה ל שלהבת זוהר על השרות המושלם.

אלי אדרי

אלי אדרי

רמת השירות של שלהבת (איפבליש) וההתלהבות לתת לך להרגיש קיים כסופר, כיוצר, כמישהו שיכול לבטא את עצמו בצורה הטובה ביותר, שום הוצאה לאור גדולה אשר תהיה לא מגיעה למצבים האלה

בכל הוצאה לאור (לא דיגיטלים)
אתה מרגיש אולי עוד אחד מני רבים שהחלומות שלהם שוקעים אל מול עיניך מאחורי עוד הרבה חלומות של אחרים ששקעו גם

פה עוד לא התחלנו ואני כבר מרוצה, מכל הגישה, היחס, השירות המדהים וכמו שכתבתי בהתחלה, הרצון לתת לך להרגיש מישהו… וזה שווה המון

תודה לשלהבת
ותודה טל ליפשין שהכיר לי את איפבליש
קובי וקנין

קובי וקנין

קובי וקנין

שלהבת- רוצה להגיד לך תודה ענקית, שעזרת לי להגשים חלום.
אני מודה לבריאה ששלחה אותך אליי- עם הסבלנות האינסופית שלך, הרגישות, ההבנה העמוקה, הראייה של הפרטים הקטנים ושל התמונה הגדולה, האיכפתיות, המקצועיות והרצינות.
כשהחלום הזה היה עוד רסיס אור מעורפל, את באת ונתת לו שם ופנים וכנפיים ונשימה.
אם יש לכם רצון להוציא ספר דיגיטלי, ממש ממש כדאי לכם לדבר עם שלהבת. שלהבת את פשוט שליחה מדוייקת. זכות לעבוד איתך. תודה על הכל. אוהבת.

טל אשרוב

טל אשרוב

לפני כחצי שנה הגשמתי חלום!
את החלום להוציא ספר – “סיפורים מהבטן” הוא אוסף של סיפורי חיים אמיתיים שמורכב כולו מהחיים שלי ושל החברים שלי. סיפורים על אהבות, בגידות, גידול ילדים וכל מה שעושה ליטוף נעים בלב.
את שלהבת היכרתי כאן בפייסבוק היא נתנה לי עוד דחיפה לחלום שלי שלא חשבתי עליה בכלל.
את האפשרות להפוך את החלום של הספר לספר דיגיטלי ולהגיע ככה לכמות עצומה הרבה יותר של אנשים.

המקצועיות
האמפתיה
השירות המעולה
היחסי ציבור
התחושה שיש לספר שלי ולי בית חם כל אלו ועוד קנו אותי.
בימים האלה אני כבר עובדת על הספר הבא ואני יודעת שישי לי בית חם לגדול בו.

תודה מכל הלב!

חגית ליבסטר

חגית ליבסטר

ההוצאה לאור הטובה שיצא לי לעבוד איתה. שלהבת מקפידה על איכות, קפדנות ותשומת לב לפרטים, ומעבר לכך מעניקה יחס חם, אדיב ותומך. היא מתרגשת בדיוק כמו הסופר שזה עתה הוציא את חלומו לעולם, ועושה הכל כדי להגיע לתוצאה המבוקשת (למשל, דוגמה להשקעה הבלתי מתפשרת שלה – היא חיפשה במשך שבועיים תמימים פונט מסוים שרציתי להשתמש בו ולא ניסתה לשכנע אותי לוותר עליו כדי להחיש את הירידה לדפוס). איפאבליש היא בית חם לכל סופר, המשלבת מקצועיות ואכפתיות. אני ממליץ בחום.

אלון אשתר

אלון אשתר

חתונה אינטרנטית- זוהי הכותרת הראויה לעבודה המשותפת שלי עם שלהבת זוהר, הבעלים של ePublish ההוצאה לאור המפיקה ומפיצה ספרים אלקטרונים.
הייתה זו חתונה עפ”י כללי הטקס של חתונה של חרדים האדוקים ביותר: הכלה והחתן אינם נפגשים לפני החתונה. ולמהדרין: התחתנו לפני שנפגשנו וכבר יש לנו שבעה ילדים אלקטרונים:
ספרי “הכוכב הירוק האגדה על רפובליקת העפרונות” נמצא בעגלת הקניות של שבע ספריות אלקטרוניות.
כל זה התרחש במהלך שנמשך כחודש ימים בלבד מיום שיצרתי ביוזמתי קשר עם שלהבת.
ולמה דווקא עם שלהבת?
רובנו מוצפים מידי יום באימיילים ובהודעות שתוכנם פרסומי. באמת שמרוב עצים קשה לראות את היער והאצבע לוחצת על “בטל” כהרף עין.
בשנות הניהול בדרגים בכירים, טרם שפצחתי בקריירה שנייה כסופר ילדים, פיתחתי את מיומנות הסינון של “דואר זבל” לדרגה די גבוהה, באופן שרק השאור שבעיסה יוותר לעיון .
כך קרה שמייל של ePublish/שלהבת זוהר משך את עיני מבעד למסננת.
קצת גוגל קצת פייסבוק הובילו לתוצאות שנראו לי ככוס התה שלי. התקשרתי טלפונית ומכאן עבדנו שנינו בנועם שיח ובקצב אש ושלהבת שהוציאה זוהר ואני מעיד על עצמי שאני פרפקציוניסט.
היום, ה- 1.9.15 לאחר ששלהבת שלחה אלי את דף הפרסום המפנה לספריות, מצאנו סוף סוף זמן לקבוע פגישה לכוס קפה בשבוע הבא.
רוצה שהספר שלך יהפוך לאלקטרוני באיכות גבוהה ויגיע לכל הספריות האלקטרוניות הנחשבות?
רק עם / ePublish שלהבת זוהר !

יענקלה טל

יענקלה טל

מעבר להיות שלהבת נחמדה ואדיבה להשתומם, (חבל שהיא רק הוצאה לאור ולא עוד הרבה דברים אחרים, אפילו סופרמרקט 🙂 ) אין לי ספק כי מדובר ב-‘ה’-הוצאה הדיגיטלית ב-ה’ הידיעה, היא דוחפת את הספר, מעודדת את הסופר, ומעצבת בצורה מעולה גם. ב-‘ו’ החיבור אפשר להוסיף עוד המון, איכות, מקצועיות, שירות ויחס אישי ברמה מדהימה עד לחשוב שהספר שלי הוא יחיד ומיוחד, וזה מותיר עם תשובה ברורה את השאלה היכן להוציא את הספר בגרסה אלקטרונית. בין אם ספר נכתב למגירה ושוכן שם שנים, בין אם מדובר בסופר וותיק, התשובה זהה.

ברצוני להודות מקרב לב לצוות E-PUBLISH ובמיוחד לשלהבת,
על שיתוף הפעולה הפורה וההיענות לבקשותיי בהכנת ספרי
“משך לילה” לפרסום באתרים השונים.
לאלה העומדים להוציא לאור ספר אלקטרוני, אני ממליץ בחום
לפנות להוצאת E-PUBLISH בידיעה שיינתן להם יחס דומה.

יעקב גילת

יעקב גילת

שלהבת היקרה, מאוד שמחה על המפגש שלי אתך ועל הוצאת הספר “אהבה בשחור-לבן” דרכך. תחילה בפורמט דיגיטלי ובהמשך במהדורה מודפסת. נהניתי מהתקשורת הטובה, מהמקצועיות ומההבנה שלך לכל אורך הדרך. תודה מיוחדת לפולי על עיצוב הכריכה.

שלהבת היקרה , המון תודה על כל העזרה בהוצאת ספרי האלקטרוני – ‘החיים מתוך תקשור’ – לאור . הדרך איתך הייתה קלה ונעימה, מקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד! חג אורים שמח , ושכל השנה יהיה רק אור בחייך כמו שאת מאירה את חייהם של אחרים עם הגשמת החלומות שלהם ! באהבה ,הדר עוזיאל ממן

הדר עוזיאל

שלהבת זוהר הפיקה לי את ספרי החמישי “בתו של מוכר הקרח” וכן , את מהדורתו המורחבת של הספר “פסוקים לרגעים ריקים” והכוונה היא שהיא לא הייתה המולי”ת הראשונה שלי, ועל כן יכולה אני להעיד מתוך ביטחון וניסיון, שלא חוויתי אף פעם את ההזדהות , הרגישות ההתחשבות והתמיכה בכל התחומים אשר חוויתי אתה נתברכתי וזכיתי לעבוד עם האדם הכי מתאים למקצוע הזה שילוב נפלא של איכות ויכולת. תודה לשם שזימן אותה בדרכי ותודה לה , לשלהבת היקרה.

יש לי העונג להמליץ על שלהסת זוהר הנפלאה. היא הוציאה לאור את ספרי:”תה מנחה בשדה הקרב ועוד סיפורים”. זה שהיא אשת מקצוע מעולה זה בסדר אבל היא הרבה למעלה – מעורבת, אכפתית, נשמה גדולה – וברור שהיא שם לא רק בשביל הכסף. אני מקווה להמשיך ולהוציא לאור ספרים בעזרתה.

דני נוימן

דני נוימן

נהנתי לעבוד מול שלהבת בעלת ePublish על הוצאת שניים מספרי הילדים שלי – ההפתעה וגן תמר והפיכתם לפורמט דיגיטלי. לשלהבת יש המון סבלנות והיא מאוד מקצועית! עומדת במילה שלה. ממליצה בחום!

לכתוב ספר למגירה זה להשאיר חותם בלב, להוציא אותו לאור זה להשאיר חותם בעולם- כפי המוטו של epublish. המון תודה לך שלהבת היקרה על הליווי המקצועי והמסור לכל אורך הדרך ולכל הצוות הנהדר שלך על חלקכם האדיר בהגשמת החותם שלי. שלכם, יעל.

יעל דרזניק

לאחר שהשקנו את הספר “משפחה בטוחה” אנו רוצות להודות לך על הייעוץ, על הכוונה, על סבלנות , על הבנה מקוות לעבודה פוריה בעתיד.

אני ממליץ לכל סופר, יזם, בעל עסק ומי שרק חושב על הוצאת ספר והפקת מוצרי מידע לעבוד עם שלהבת זוהר. שלהבת משווקת לי את הספרים הדיגיטליים שלי למעלה משנה, בהצלחה רבה. מעבר להיותה אדם מקסים, חייכן ומאד שירותי, שלהבת היא מקצוענית מהדרגה הראשונה, אמינה ויעילה מאד. ממליץ בחום! צרו אתה קשר עוד היום!
ד”ר עו”ד יניב זייד – מומחה בינלאומי לשכנוע

ד״ר יניב זייד

ד״ר יניב זייד

אחרי מכירה של 5,000 עותקים מהספר הראשון החלטתי לקחת את הכח לידיים ולהוציא אותו הפעם במהדורה דיגיטילית.
כשפגשתי את שלהבת הבעלים של ההוצאה לאור epublish, ידעתי שהוציא אותו אצלה. היחס לכל ספר והאיטלגנציה הרגשית שלה להבין כמה חשוב לכל סופר שהספר שלו יקבל טיפול אינטימי ואישי, בהחלט גרמה לי להרגיש שאני מפקיד את התינוק שלי, גם אם לעיתים יכול לעורר באלגן, בידיים מחבקות. תודה לך שלהבת על הבחירות שלך לחיים ואני ממליץ בחום לכל מי שכותב או כתב, פשוט להרים אליה טלפון:)

הגעתי לשלהבת דרך המלצה והוצאתי בעזרתה את ספרי “איך להפוך את הרגישות שלך לעוצמה”. שלהבת מאוד מנוסה, יודעת על אלו נקודות חשוב לשים דגשים, מנהלת את התהליך בצורה מקצועית מאוד, מקפידה על איכות גבוהה וכל זה במחיר הגון ועם הרבה חדוות יצירה ואמונה ביצירה.
ממליצה בחום רב.

אלה בנק ישראל

אלה בנק ישראל

אחרי מאות סדנאות קריירה כתבתי את הספר “התקבלת!”.

התחלתי להסתובב בין הוצאות הספרים השונות. יום אחד קראתי על שלהבת זוהר מ- ePublish! שמספרת על ספרים אלקטרוניים ובקשתי הצעה.

מיד הבנתי שיש מולי שותפה לדרך. בת אדם שעובדת מאותו מקום שאני עובד- מהבטן. לי מאוד חשוב לבחור את הספקים שלי עם פינצטה.

מהירות התגובה, הדיוק, הירידה לפרטים, ההסברים הסבלניים (למישהו שלא מגיע מעולם טכני בכלל), הרצון שהספר ימכור, הדחיפה של הספר, העדכון בנוגע לדוחות המכירה.
כל אלו עשו חוויה טובה.

הכי כיף זה לפרגן על חוויה טובה. וזו הייתה אחת מהן.
אני בטוח שיהיו עוד חוויות טובות כאלה בצורת גרסאות חדשות לספר וגם לספרים הבאים.

מבחינתי ספר אלקטרוני היה איזה משהו אינטרנטי לא ברור. היום אני מבין שלא רק שמדובר בספר לכל דבר, אלא אני מקבל פידבקים מלקוחות שלי שרכשו את הספר שהקריאה בו מהנה כי “…אין הרבה טקסט בכל עמוד, הקריאה רצה, הפונט נעים לעין…”.

תודה שלהבת וכל צוות ePublish!

אבי יקואל, מחבר הספר “התקבלת!”

שלהבת מכובדתי,

אני זוכר שהגעתי אלייך, לפני כעשר שנים, בעקבות המלצה של מי שסייע לך

לבנות את האופרציה הדיגיטלית שלך. פרסמתי בעזרתך המקצועית והידידותית את ספרי תל אביב זה לא לונדון

ומאז פרסמנו ביחד שלושה ספרים נוספים ועכשיו אנחנו מפרסמים את ספרנו , המשותף, הרביעי. אני חייב לציין שממש נפעמתי איך ענית למייל שלי

שנשלח אלייך ביום שישי בלילה ובשבת כבר הגיעה מענה שדרש עבודה. לא הייתי מעלה בדעתי שגם כיום, תמשיכי לספק אותו שירות יעיל ומסור כפי שסיפקת בתחילת דרכך.

אני מאחל לך המשך הצלחה במפעלך המבורך. ספרי הבא בדרך.

גינגי

גינגי פרידמן

גינגי פרידמן

שרות חם ונעים ומהיר! ממש כף לעבוד אתם! הלוואי וכל אלה שנותנים לי שרותים יהיו כאלה או לפחות שיתקרבו
לאיפאבליש!!!

גרשון שבח

גרשון שבח

כשנפגשתי עם שלהבת ידעתי שזה – זה.
ישבה מולי אישה עם כל כך הרבה טוב בעיניים וזה מה שחיפשתי. בית חם עם אנשים חמים.
מעבר לכל זה – ההוצאה מאוד מקצועית. איפאבליש עומדת בדד ליינים והניסיון של שלהבת מוביל לכך בדיוק שהיא מבינה בדיוק מה הסופר מבקש – בלי שהוא מתאמץ להסביר.

אחזור לכאן בספר הבא שלי. איפאבליש זו הוצאה שמשרה בך ביטחון!

שלהבת היקרה,
זה לי ספרי השלישי שאני נעזר בשרותייך הטובים.
הכנה לדפוס, המרה לדיגיטל, הדפסה, הפצה בחנויות המקוונות ועוד ועוד, והכי חשוב ייעוץ, מתן כתף וסיוע במה שאפשר.
הכל במקצועיות, בזמן כפי שהובטח, ובאיכות מרוממת לב.
יש עם מי לעבוד ויש על  מי לסמוך
הרבה תודה שלהבת
ואני מקווה לעבודה משותפת בעתיד
שנה טובה
יהונתן ולד

 

שלהבת זוהר היקרה, וצוות איפאבליש המדהים.
היה לי העונג לעבוד עמכם. הותרם אותי פעור פה ועיניים לנוכח מהירות ומקצועיות העבודה שלכם. הכל, בלי יוצא מן הכלל, תקתק והתקדם בצורה יפה, פרודקטיבית, ומקצועית.
מהעימוד המהיר, לעיצוב הכריכה, הפינג פונג של התיקונים האחרונים. הכל, באמת, היה פשוט נהדר.
הרגשתי רצון אמיתי מצדכם לקדם את הוצאת ספרי הרביעי, נר האמונה, בצורה הנכונה והיעילה ביותר, תוך שמירה תמידית על איכות העבודה.
כל החוויה פשוט הייתה תענוג צרוף אחד, והרגשה שלאורך כל הדרך אתם לצדי, מייעצים לי ותומכים בי.
5 כוכבים לאיפאבליש.
הנני סמוך ובטוח שאבחר באיפאבליש בספריי הבאים.

אילן גוייכמן

תודה לשלהבת ולהוצאת Epublish, על השירות הטוב והנאמן.בהצלחה.

כשנפגשתי עם שלהבת ידעתי שזה – זה.
ישבה מולי אישה עם כל כך הרבה טוב בעיניים וזה מה שחיפשתי. בית חם עם אנשים חמים.
מעבר לכל זה – ההוצאה מאוד מקצועית. איפאבליש עומדת בדד ליינים והניסיון של שלהבת מוביל לכך בדיוק שהיא מבינה בדיוק מה הסופר מבקש – בלי שהוא מתאמץ להסביר.

אחזור לכאן בספר הבא שלי. איפאבליש זו הוצאה שמשרה בך ביטחון!

שלהבת אהובה יקרה.
הספר 69 פיתויים של טירוף הוא הבייבי שלי . לא הייתי בעד דיגיטל עד שפגשתי אותך. כשיהורם גלילי העורך שלי המליצ עליך בחום לא היה לי ספק שאת הטובה ביותר.
הוכחת את זה מהר מאוד.
זה לא עוד סתם מכתב המלצה . זה מכתב תודה מהלב .הערכתי הענקית על מקצועיות ,על פתרון ברגע, על תחושה של ביטחון ,על ראיה קדימה.
על אנושיות וחברות חדשה לחיים . תודה תודה תודה. אוהבת אותך ,אורית בנימין
“69 פיתויים של טירוף”

המון תודה על הוצאת ספרי גאם תראפי – אמנות הלחימה בקשיים בעולם הילד’  בהוצאה
 הדיגיטלית שלך  E-publish.
אני רוצה בהזדמנות זאת להודות לך גם על הוצאת שני ספרי הקודמים: ‘פענוח ציורי ילדים’
 ו’פסיכולוגיה חיסונית’. בתהליך ההכנה של כל אחד מהספרים תמיד חשתי הקשבה וסבלנות
מצידך ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. את זמינה תמיד, אופטימית, נמרצת ונותנת יחס אישי.
במיוחד מצאה חן בעיני גישתך הדיסקרטית – את עובדת עם מחברים רבים וכל
אחד מהם יכול להרגיש כאילו הוא היחיד המוציא את ספרו.
אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין להוציא ספר בהוצאה דיגיטלית לעבוד
 עם שלהבת ועם בית ההוצאה E-publish.
ואשמח להוציא גם את ספרי הבא איתך ועם בית ההוצאה.

ברצוני להודות להוצאת אי-פאבליש ולשלהבת זוהר על הוצאת ספר הביכורים שלי, “חלומות מתוקים”. שלהבת הובילה אותי לאורך הדרך הפתלתלה והלא מוכרת של ההוצאה לאור, קישרה אותי לבעלי מקצוע מהטובים ביותר בתחום ועזרה לי להוציא ספר באיכות גבוהה, והכל במקצועיות, בנעימות ובסבלנות אין קץ. אין לי ספק שגם את ספרי הבא אוציא דרך אי-פאבליש.  תודה לך שלהבת,

שינוי גודל גופנים