הפצת ספרים דיגיטליים

הפצת ספרים דיגיטליים

הפצת ספרים דיגיטליים

כתבתם ספר, שלחתם אותו לעריכה מקצועית, חיכתם בלב הולם שיחזור אליכם עם התוצאה הסופית, כבר החלטתם על כריכה ועכשיו עומדת לפניכם ההחלטה החשובה והמכרעת, באיזו הוצאה לאור תבחרו?
המהפכה הדיגיטלית והוזלת עלויות הוצאת ספר דיגיטלי סייעו להקמת חברות רבות להוצאת ספרים דיגיטליים, אולם איך תדעו באיזו הוצאה לבחור?
במקרה זה, כמו במקרים רבים אחרים בחיים, חשוב לבחון את היתרונות של כל חברה.
אחד מהיתרונות הבולטים והייחודיים של איפאבליש הוא בכך שאיפאבליש היא בעלת ההפצה הרחבה ביותר בישראל לספרים דיגיטליים.
אנו עובדים עם שבע חנויות לספרים מקוונים (נכון לכתיבת שורות אלו) ובכך אנו ממצבים את איפאבליש בפסגה, הן מבחינת המקצועיות שלנו בהפקות הדיגיטליות והן מבחינת ההפצה הרחבה.

הפצה רחבה? מה זה אומר?
בישראל, מגוון חנויות לספרים דיגיטליים. לכל חנות יש קהל קוראים נאמן, אפליקציה ייעודית, מבצעים, ניוזלטר ועוד. כדי להגיע לקהל קוראים גדול ככל האפשר, כדאי שהספר שלך יופיע על מדפי הספרים של מספר רב ככל האפשר של חנויות.
לאיפבליש הסכמים עם כל חנויות הספרים המקוונות הגדולות והמובילות בישראל, כל הסכם מוכן בקפידה במטרה לתת למחברים והסופרים שלנו במה ותגמולים הוגנים. כמו כן, אנו מתחייבים כי כמו בעבר, כך בעתיד, כל הספרים של הסופרים והמחברים שלנו יועלו למדפיה של כל חנות חדשה עמה נעבוד.
מנכ”לית איפבליש, המלמדת את עולם הספרים הדיגיטליים בין היתר במכללת שנקר, מעורה ומעורבת בכל החדש והעדכני בעולם הספרים הדיגיטליים, תמיד עם אצבע על הדופק, למצוא את החנויות הטובות והחידושים האחרונים כדי להעניק לקהל המחברים והסופרים שלנו את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר וכמובן, ההפצה הרחבה ביותר.

למה חשובה הפצה רחבה?
הפצה רחבה חשובה כדי להגיע לקהל קוראים גדול ומגוון.
כמו בעולם הספרים המודפסים, כל סופר ומחבר ירצה שהספר שלו יופיע בכל חנות ספרים, הן ברשתות הגדולות והן בחנויות פרטיות. כדי להגיע למצב אופטימלי שכזה, תצטרכו להיפרד מהרבה מאוד כסף ולשלם לחברת הפצה כדי להפיץ את הספר בכול החנויות.
הבשורה הטובה שאיפאבליש מעמידה לרשות הסופרים והמחברים את האפשרות הזו כחלק אינטגרלי מחבילת הפקת הספר הדיגיטלי.
תרצו רק את שירותי ההפצה הרחבים שלנו? – אפשרי, צרו קשר לפרטים נוספים.

רגע, איפאבליש היא הוצאה לאור או מפיצה ספרים?
התשובה המדויקת היא: גם וגם! איפאבליש מבצעת המרה של קבצי word ו- InDesign לקובץ ePub הקובץ הפופולארי ביותר לקריאת ספרים דיגיטליים, דואגת למספר מסת”ב (מה זה) לספר שלך וכן להפצה רחבה ביותר של הספר בחנויות המקוונות בישראל.

רוצים לדעת עוד? צרו קשר עוד היום.

צרו עמנו קשר

שם *

כתובת מייל *

נושא הפנייה

תוכן הפנייה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים