ספרים דיגיטליים

הפקה מקצועית של ספרים אלקטרוניים והפצתם בחנויות המקוונות

מגמת הקריאה בספרים דיגיטליים (או ספרים אלקטרוניים) הולכת ותופסת תאוצה. המעבר לקריאת ספרים בפורמט דיגיטלי מתבקש מסיבות רבות. קודם כול, עבור הקורא – עלות של ספר דיגיטלי זולה יותר מעלות של ספר מודפס. וכמובן, הפקה של ספרים דיגיטליים זולה משמעותית מהפקה של ספרים מודפסים.

מדוע?

הפקה של ספר אלקטרוני חוסכת הוצאות דפוס, שינוע ואחסון. העבודה היא חד-פעמית וכוללת שני שלבים בלבד: המרה של קובץ הספר לקובץ ePub (נפרט על כך בהמשך), התאמה של הקובץ לפלטפורמות השונות – וזהו. הספר קיים על המדף הדיגיטלי לנצח.

 

ליתרון המשמעותי הזה נוספים יתרונות עבור הקורא: במקום לסחוב ספר מודפס כבד, אפשר להצטייד בספרייה שלמה בתוך המכשיר הסלולרי או בתוך מכשיר ייעודי במשקל נוצה. כמו כן, ספרים דיגיטליים זמינים לכול ובכל העולם; פתרון מושלם עבור ישראלים המתגוררים בחו”ל, או עבור קוראים שמסיבות אלו ואחרות אינם יכולים לגשת בעצמם לחנות הספרים.

 

יתרונות נוספים? יש ויש!

ההיצע של ספרים דיגיטליים הוא בלתי נגמר. שלא כמו בספרים מודפסים, לא יכול לקרות מצב שבו לקוח נכנס לחנות, מבקש לרכוש את הספר שלכם, ונענה בתשובה: העותקים אזלו. הספר הדיגיטלי זמין תמיד, והוא נצחי. ספר אלקטרוני לעולם לא נשחק, לא נקרע ולא הולך לאיבוד.

ולכל היתרונות הללו מתווסף יתרון חשוב ומהותי – היתרון האקולוגי. ספרים אלקטרוניים הם ספרים וירטואליים, והפקתם והפצתם אינן דורשות כריתת עצים ושחרור אדי דלק של משאיות ההובלה.

בשורה התחתונה: ספרים דיגיטליים הם האמצעי המשתלם, הנוח והאקולוגי ביותר עבור קהילת הקוראים בארץ ובעולם.

 

אנחנו גאים להיות בין הראשונים שהביאו ארצה את בשורת הספרים האלקטרוניים. 

כך בעצם התחלנו, מהוצאה לאור של ספרים דיגיטליים.

היום, הודות למאות הסופרות והסופרים שאיתנו, התרחבנו לכל אגפי ההוצאה לאור, אולם המומחיות שלנו, הוותק שלנו והניסיון שלנו מאפשרים לנו להמשיך להוביל את מהפכת הספרים הדיגיטליים בארץ.

 

כדי לאפשר לך ליהנות בתפוצה רחבה ככל האפשר, פעלנו ליצירת שת”פים עם חנויות הספרים המקוונות המובילות, עם ספריות דיגיטליות ועוד.

אנו מאפשרים לך לצאת לאור בשלל מסלולים הכוללים הפקה של ספר דיגיטלי.

אם ברצונך להוציא לאור את ספרך בפורמט דיגיטלי בלבד – נשמח לעמוד לשירותך.

ליצירת קשר וקבלת הצעה משתלמת

 

ספרים דיגיטליים