ספרים מודפסים

עימוד מקצועי והדפסה בהתאמה אישית – העולם החדש מתאפיין בשינויים כבירים ומהירים, המרחקים התקצרו, חבילות מועברות בין יבשות, לווינים חגים מעלינו, והדיגיטציה היא המלכה הבלתי מעורערת של העידן הזה. עם זאת, דומה שמעמדו של הספר המודפס כמעט שלא נפגם. מכבשי הדפוס פועלים במלוא הכוח, עוד ועוד כותרים יוצאים לאור במהדורות מודפסות, הספריות הציבוריות שוקקות וירידי ספרים מושכים אליהם עשרות אלפי קוראים נאמנים. שיטות ההדפסה אומנם השתכללו מאז יצא הספר הראשון ממכונת הדפוס של יוהאן גוטנברג, גם סגנון הגופנים הוא עניין של אופנה, אך החדווה העצומה והסיפוק שמלווים כל יוצר בזמן שהוא רואה את יצירתו הופכת לספר כרוך – נותרו כשהיו.

הקידמה, הטכנולוגיה וההתאמות מאפשרות לנו לעמד את ספרך במקצועיות רבה ולהנגיש לך את שלל האפשרויות והשירותים הנלווים לספר המודפס:

עימוד הספר – בחירת הסגנון העיצובי המתאים ביותר לספרך, מתוך מבחר גדול של פונטים וסגנונות עיצוב.

עיצוב הכריכה – יצירה משותפת של כריכת ספר, כולל סקיצות ורכישת זכויות על תמונות.

הגהה לאחר עימוד – הגהה זו נועדה לאתר תקלות שנובעות מהמעבר בין פורמט של מעבד תמלילים (WORD) לפורמט של קובץ מעומד ומעוצב. לדוגמה, ניקוד שזז, שורות “שנשברו”, ספרות שהתהפכו וכדומה. כמובן, אנו מנצלים את ההזדמנות להגהה נוספת של הטקסט כולו, במטרה לאתר טעויות שפוספסו בעריכת הלשון ובהגהות הקודמות.

הדפסת “העתק שמש” – הדפסת עותק אחד של הספר. כך אפשר לדעת כיצד ייראה הספר המודפס וכן לעבור עליו להגהה נוספת, אחרונה לפני הירידה לדפוס.

דנאקוד/מסת״ב (ISBN) – רכישת מספר מזהה לספר. מספר זה משמש כקוד קטלוגי ויאפשר איתור מהיר של הספר שלך במאגרי מידע שונים.

 

והבשורה המיוחדת שלנו – אנו מאפשרים הדפסה בהתאמה אישית!

בניגוד לנהוג בעבר, בזכות השינוי שעברו בתי הדפוס אין צורך להדפיס מראש כמות גדולה של ספרים. ההמלצה שלנו היא להדפיס תחילה כמות קטנה של ספרים, ולהדפיס מהדורה נוספת לפי ביקוש.

לשיטת ההדפסה בהתאמה אישית כמה יתרונות:

  • חיסכון בעלויות האחסון. הדפסת כמות קטנה מאפשרת לך למכור את כל העותקים המודפסים ולהדפיס עוד, לפי הצורך.
  • אפשרות “לבדוק את השטח” – הדפסה בכמות קטנה מאפשרת לך למשש את הדופק של השוק, לבדוק מה ההיענות הציבורית לספר, מה התגובות והאם כדאי לך ומשתלם לך להדפיס עותקים נוספים.
  • במידת הצורך, אפשר להכניס תיקונים ולהדפיס מהדורה חדשה ומתוקנת (שירות זה כרוך בתשלום נוסף).

 

שירותים נוספים:

שליחת הספרים לביתך – כותבים רבים מעדיפים להגיע לבית הדפוס ביום ההדפסה ולעקוב (ולתעד, כמובן!) את תהליך הפיכתו של קובץ לספר הכולל עמודים וכריכה. אם אין באפשרותך להגיע לבית הדפוס ולאסוף את הספרים המודפסים, נוכל לשלוח לך אותם באמצעות חברת שליחות מהימנה ובטוחה.

קישור למפיץ – החלום שלך הוא להיכנס לרשתות הספרים המובילות בארץ? נשמח לקשר אותך למפיץ מורשה שיכניס את ספרך למגוון חנויות ברחבי הארץ.

עיצוב מוצרי נייר ברוח הספר – מתחשק לך להוסיף מרצ’נדייז מגניבים וייחודים ברוח הספר? נהדר! מחלקת העיצוב שלנו תשמח לעצב עבורך סימניות, מחברות, פנקסים, דפדפות, ניירת משרדית ומוצרים נוספים לפי בקשתך.

ספרים מודפסים