שירותי עיצוב בסיסיים ומתקדמים

שירותי עיצוב בסיסיים ומתקדמיםעיצוב כריכה – כריכת הספר יוצרת את הרושם הראשוני אצל הקוראים שלכם, ועל כן אין מקום לפשרות בעיצוב חשוב זה. אנחנו דורשים מעצמנו את העיצוב המושלם והייחודי לכל ספר וספר. קרא עוד

איורים ותמונות לספר עצמו – לעיתים יש צורך בתמונות ובאיורים להמחשה בתוך הספר, בין אם להפרדה בין הפרקים השונים ובין אם להצגת רעיונות במהלך הספר עצמו. המעצבים הגרפיים שלנו יאיירו עבורכם ובמקרה הצורך ירכשו תמונות כדי למלא צורך זה.
במקרה שהתמונות לא מניחות את הדעת, ניתן יהיה לרכוש סט תמונות מקוריות על ידי טובי הצלמים בארץ. שיצולמו במיוחד עבורכם. קרא עוד

עיצוב ובניית אתר אישי לסופר – על מנת לתת לכם את מגוון האפשרויות הגדול ביותר מהמדיה הדיגיטאלית, אנו מציעים לכם לעצב ולבנות אתר ייחודי שלכם שבו תוכלו להציג את ספרכם ועולמכם האישי, וגם למכור אותו באמצעותו.

שירות עיצוב מתקדמים– בסטודיו לעיצוב של ePublish ניתנים שירותי עיצוב נוספים כגון: עיצובי לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצובי ניירת משרדית, עיצובי ברושורים וגלויות להשקת הספר, עיצובי מודעות לעיתונות הכתובה, עיצובי קטלוגים לדפוס ולאינטרנט, עיצובי כרזות ורולאפים, עיצובי באנרים לאינטרנט ועוד.

צרו עמנו קשר

שם *

כתובת מייל *

נושא הפנייה

תוכן הפנייה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים