המפענחת ומלהק החלומות – נדב כהן

המפענחת ומלהק החלומות – נדב כהן


Project Description

 

פז פלוק, שליהק את מיטב הדמויות המובילות לתוכניות ריאליטי, פרש מהטלוויזיה והקים את מיזם  “ליהוק החלומות. ה”גלאי לשחזור חלומות” שפיתח, מאפשר חזרה מנטאלית אל חלום מבוקש – נפל לידיים הלא נכונות. התוצאה היא מערכת VISIONDREAM תוכנה המשבשת את סימולציות החלום והופכת אותן ריאליסטיות וקטלניות הרבה יותר. מהר מאוד מטשטש הגבול בין מציאות, לדמיון, לחלום. מאבקו של פז במפעילי “המערכת” – כתבת שתלטנית ובמאי חולני, מסבך את חייו לחלוטין, ומלווה בסיוט חוזר שמערער את עברו. לצד נקודת המבט של פז, מתוארת השתלשלות העניינים גם מהזווית של איב, מפענחת החלומות, שספק פותרת את החלום וספק מתקשרת עם הפחדים שלה, ולמעשה של כולנו.

חישבו רגע, איזה חלום הייתם חולמים בעולם כזה?              

“…אני עוצם את עיניי לדמיין צורת קלסתרון קולנועי כלשהו: גבר גבוה, רזה, זיפים על הפנים? לא, לא היו. אני מרגיש שהדמות מביטה בי מאחור. אני מסתכל במראה, עיניים ירוקות, שיער חום מתולתל ונפוח, זיפים אלכסוניים, זו רק ההבעה המיסטית שלי. תסכול איום הולם בי. אני לא מצליח לזכור את מי ליהקתי לסרט. אני חייב לחזור אל תוך החלום הארור הזה…

המפענחת ומלהק החלומות הינו ספר הביכורים של נדב כהן, תסריטאי ויוצר. בן 32, בוגר תואר ראשון B.F.A בקולנוע וטלוויזיה, מכללת ספיר.

 

לרכישה דרך indibook  לרכישה דרך mendele
 לרכישה דרך e-vrit לרכישה דרך netbook
לרכישה דרך בוקסילה לרכישה דרך גטבוקס

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים