חלומות מתוקים – דנה ג. בר-אור

חלומות מתוקים – דנה ג. בר-אור


חלומות מתוקים – דנה ג. בר-אור

Project Description

“בתחילה חשה כציפור משוחררת שלראשונה יוצאת למסע לארץ רחוקה. הרגשות עזים והתחושות נפלאות… אך הבריזה הפכה לרוח סערה שסחפה אותה כעלה נידף, והים שלח לשונות שחורות שאיימו לבלוע אותה. אף על פי שבכל פעם הצליחה להתחמק ולנסוק מחדש, היא מרגישה כעת שנוצותיה הכבדות ממים מושכות אותה מטה. היא כבר תשושה, והארץ המובטחת אינה נראית באופק. וכמה עוד אפשר להמשיך במאבק בלתי פוסק זה?”

מה הייתם מוכנים לעשות כדי להיות שוב חופשיים, לחוות ריגושים, להרגיש נחשקים ולחיות את החיים כפי שדמיינתם אותם בצעירותכם? על מה הייתם מוכנים לוותר לשם כך?

יעל מוכנה לוותר על הדברים החשובים לה בעולם. לשלם את המחיר הכבד ביותר עבורה – להיפרד מעומר, אהובה זה שנים, ולפרק את משפחתה. היא בטוחה שזה זמני, שתמיד תוכל להשיבו אליה לאחר שתספק את יצריה, לאחר שתמצה את פסק הזמן משגרת הנישואין המחייבת והשוחקת. אבל סדרת מאורעות משמעותיים שעובר עומר בחייו טורפת כליל את הקלפים. יעל מבינה שהיא עלולה לאבדו לנצח ומחליטה לעשות הכול כדי להשיבו. אך האין זה מאוחר מדי? האם תגבר אהבתה על תהפוכות החיים?

“חלומות מתוקים” הוא רומן שונה החושף את פניה האינטימיות של מערכת יחסים וסוחף את הקורא למסע מטלטל ברכבת ההרים של הלב. בסגנונה הייחודי מציגה המחברת דמויות אותנטיות, על כלל חולשותיהן ופגמיהן, וחודרת לנבכי מחשבותיהן ולבטיהן הכמוסים.

זהו רומן הביכורים של דנה ג. בר-אור.

מיהי דנה ג. בר-אור?

דנה בר-אור (שם עט), בת 40+, נולדה בעיירת פיתוח בדרום הארץ וגדלה בבית חרדי-לייט. בגיל 22 התחתנה, בעודה בשנת הלימודים האחרונה, והביאה 4 ילדים, 3 בנות ובן. בגיל 35 חזרה בשאלה והתגרשה מבעלה שהלך והתחרד. ילדיה נשארו דתיים, הגדולה כבת 18 וכבר עומדת להינשא. כיום דנה נמצאת כבר כמה שנים בזוגיות מאושרת (לא נשואה) עם בן-זוג חילוני אשר לו שני ילדים. הם הכירו דרך אתר הכרויות.

דנה למדה באוניברסיטת בן-גוריון, היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ועובדת בתפקיד ניהולי (מנהלת פרויקטים) בחברת הייטק. מצליחה בקושי לג’נגל בין עבודה ומשפחה. בזמנה הפנוי, שכמעט אינו בנמצא, היא קוראת וכותבת.

ילדיה ומשפחתה אינם יודעים שהיא כותבת. רק בן-זוגה הנוכחי ועוד זוג חברים קרוב יודעים על כך.

זה לה רומן ביכורים.

 

לרכישה בבוקסילה לרכישה באינדיבוק
לרכישה במנדליי מוכר ספרים לרכישה בעברית

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים