להקת מולדת – אוסי תג׳ר

להקת מולדת – אוסי תג׳ר


להקת מולדת – אוסי תג׳ר

Project Description

מדובר בפרויקט אמנותי שתחילתו ספור: ניסיון של קבוצה קטנה המורכבת מנכי צה”ל, המנסה להשתקם ולהחזיר לעצמה את בטחונה העצמי תוך כדי הגשמת חלום ישן המשותף לכל אחד מחברי הקבוצה ביחד וכל אחד לחוד: העסוק באמנות המוסיקה, היינו כתיבה, הלחנה, נגינה, שירה והופעה על במה כלהקה מגובשת השרה את שיריה מול קהל מקשיב ואוהד. הפציעה מנפצת לרסיסים את החלום.

הסיכויים נראים כולם נגדה, המגבלות הפיזיות אינן המגבלות היחידות, אך הרצון הוא אדיר, והרי נאמר ע”י חז”ל “אין דבר העומד בפני הרצון”.

הכוחות והמשאבים מופנים כולם בניסיון להגשמת השאיפה שתמיד נראתה בלתי אפשרית – הקמת להקה המורכבת כולה מנכים, נכי צה”ל שנפגעו במהלך שירותם בצבא. האמנם אפשרי הדבר, הייתכן?

כך בסיפורו הדמיוני של אוסי תג’ר, ספור שנכתב על ידו ועובד אח”כ לתסריט; אוסי החליט לבדוק ולמצוא האם ספור כזה יכול גם להיות מציאותי. הוא מנסה לגרום לרעיונו לקרום עור וגידים, והבלתי יאומן קרה!! לאחר מאמצים קדחתניים של שנתיים ימים הצליח אוסי לאתר, לאסוף ולהלהיב ששה מוסיקאים נכי צה”ל שעזבו את עולמם האמנותי מוסיקלי לאחר פציעתם. אוסי הצליח לטעת בהם את האמונה בעצמם ובכישרונם ואת הרצון לחזור וליצור כל אחד בתחומו המוסיקלי. וכיום מורכבת הלהקה, מגובשת ועובדת בחזרות על אלבום מוסיקלי הבכורה שלה.

אני אלי ישראלי נרתמתי לעזרתם לאורך כל הדרך, ומסייע להם כמיטב יכולתי בהתאם לכישורי ולנדרש. העבודה בפרויקט זה גורמת לי עונג רב שכן זהו ספור יפה המבוסס על אמת פנימית של יוזם ויוצר הרעיון אוסי תג’ר ושותפיו המוסיקאים.

הספור בעקרו שזור באלמנטים מוסיקליים רבים, שירים שנכתבו, הולחנו ועובדו ע”י אוסי ושאר חברי הלהקה, שבחרה לה שם סמלי רב משמעות – להקת מולדת.

לרכישה באינדיבוק לרכישה במנדליי מוכר ספרים
לרכישה בעברית
רכישה רק ספרים לרכישה בבוקסילה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים