להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר


להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

Project Description

להתגרש בשלום – נדב נישרי מגשר

כאשר בני זוג נשואים מחליטים ביחד או לחוד, שחייהם יהיו טובים יותר אם יתגרשו, הם מוצאים את עצמם מהר מאוד בצומת דרכים שתקבע איך יראו חייהם מעתה ואילך. כבר בשלב הראשון מגלים בני הזוג שעומדות בפניהן שתי דרכים להתגרש: מחד גיסא נמצאים הליכי הגירושין הנעשים בלוחמה משפטית ארוכה, יקרה וכואבת בבתי המשפט ומאידך גיסא, דרך של גישור גירושין והגעה להסכם גירושין בהסכמה. הספר “להתגרש בשלום” שכתב מגשר הגירושין נדב נישרי, מיועד לאלו שרוצים ללכת בדרך הטובה יותר – דרך הגישור בגירושין.

הליכי גירושין הגם שהם נעשים בגישור ובהסכמה, מתקיימים בצילה של התמודדות הצדדים, עם משבר אישי ומשפחתי שנחשב לאחד המשברים הגדולים בחייו של כל אדם. הימצאותו של המשבר הרגשי המערב תחושות ורגשות כואבים וסוערים של אובדן ואבלות, יחד עם מציאות החיים המלווה באופן טבעי בחששות ופחדים כלכליים, חברתיים ואישיים, מוביל לתחושת חוסר שליטה אצל שני בני הזוג ואצל ילדיהם. סערה רגשית זו עלולה להוביל את הצדדים לעשיית מהלכים חד צדדיים שבמקום לייצר פתרון והבנה, ייצרו עוד כאב ועוד פחד לכל בני המשפחה.

בספר “להתגרש בשלום” שם לו המגשר נדב נישרי למטרה, לעזור לזוגות הנמצאים לפני, במהלך ואחרי הליכי גירושין, למצוא את הדרך שלהם להגיע להסכמות ביניהם. הסכמות שיאפשרו לשני הצדדים לקבל מענה להיבטים הרגשיים, הפרקטיים והפורמאליים של הגירושין. הספר נותן לקוראים תמונה ברורה ומלאה על הליך גישור הגירושין ונותן לקוראים כלים פרקטיים שיעזרו להם להגיע להסכם גירושין בהסכמה. הסכם גירושין אשר יאפשר לשני הצדדים לצאת כמנצחים מהגירושין.

לרכישה באינדיבוק לרכישה במנדליי מוכר ספרים
לרכישה בעברית לרכישה בנטבוקס
לרכישה בגטבוקס

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים