ספר ההקשבה הקוונטית השפה האוניברסלית של הלב – אור קורן

ספר ההקשבה הקוונטית השפה האוניברסלית של הלב – אור קורן


ספר ההקשבה הקוונטית השפה האוניברסלית של הלב – אור קורן

Project Description
ההקשבה הקוונטית מחבר אותנו למקום בו נמצאים הכוחות, האומץ וההדרכה הפנימית שלנו, בתחושת הבטן, בחכמת הלב, בידיעה הגבוהה שבנו וגם עמוק בעצמות. ככל שמקשיבים פנימה, מבינים כי ריפוי ושינוי אינם קשורים לטכניקה מסוימת או ליכולות של מרפא: הם מתאפשרים מתוך הקשבה עמוקה המביאה לבשלות.

 

הדרך לחיבור למקום עוצמתי זה באה כשאנו לומדים כיצד להיפגש בפועל עם איכויות הצל והפחדים שלנו, כמו גם עם איכויות האור ומתנות הנשמה הייחודיות שלנו. זהו מפגש עם הרובד העמוק ועם הטבע הקוונטי המהווים את התשתית לכל ה”יש” ממנו גופנו מתפקד, במכלול המלא של אישיותנו.

 

כשאנו מקבלים כלים להיפגש עם מקומות אלו אשר לעתים מחזיקים כאב ישן ואף טראומות, מתאפשר ריפוי אמתי. אנו שבים ל”בית הפנימי” שלנו ונפתחים מחדש אל העולם. אנו הופכים בשלים יותר לקבל את המתנות שיש לחיים להציע בעבורנו.

 

בואו לגלות דרך זו של הלב ולאמצה באופן מעצים לתהליכי הריפוי, הצמיחה וההתחדשות בתור מטפלים, מורים, תלמידים, ומי שצועדים בדרך ובשלים לפגוש את העומקים של הנשמה.

 

בעבודת איסוף של שנים רבות מציג לנו אור את המדיטציה העתיקה בדרך בהירה וחכמה. המחבר גם מציע מדיטציה חדשה ונפלאה המופיעה כאן לראשונה. כל עמוד בספר כתוב בבהירות ונותן חומר למחשבה. ספר נהדר המלמד על מודעות, ריפוי ואהבה.

— ניסים אמון

לרכישה באינדיבוק
לרכישה במנדליי מוכר ספרים לרכישה בעברית

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים