עכשיו אני – גלית גילי צוק

עכשיו אני – גלית גילי צוק


עכשיו אני – גלית גילי צוק

Project Description

עכשיו אני – גלית גילי צוק

הספר עכשיו אני הוא המשכו הישיר של הספר “אהבה בטרנס”, המגולל את סיפור חייה יוצא הדופן של גילי צוק, שמתועד גם בסרט דוקומנטרי שזכויותיו נרכשו על-ידי גוף השידור YES דוקו, ושצפוי לעלות לשידור הארץ ובעולם באביב 2018.

הספר אהבה בטרנס סחף עשרות אלפי קוראים והכניס אותם אל עולמה שהתהפך ברגע אחד, כאשר בעלה דאז, עמית, יצא בפניה מהארון כאישה טרנסקסואלית, אחרי עשרים שנות נישואין מאושרות וארבעה ילדים משותפים: יובל, ירדן, אגם ופלג.

אהבה בטרנס הוא הספר היחיד בעולם שמתאר מנקודת מבט של בת הזוג תהליך לשינוי מין על כל רבדיו: מיניים הורמונליים, פסיכולוגיים, רפואיים, דתיים וחברתיים.

הסיפור על הזוגיות המיוחדת ששרדה הכול התפשט כאש בשדה קוצים. היו שעודדו, היו שפרגנו, היו אנשים שהסיפור היווה עבורם השראה, היו שנותרו המומים, והיו נביאי זעם שהמתינו בפינה וחיכו שהבועה תתפוצץ.

עכשיו אני הוא אמירה נוקבת של מי שמנסה לנער מעליה שכבות של אירועים הרי גורל ולברר האם הבחירות שעשתה השתלמו, או שמא הייתה צריכה להמתין ולתת לאבק המלחמה לשקוע לפני שיצאה למסעות נוספים. מיהי האישה שגרמה לה להתאהב על כלות, על-אף שנולדה הטרוסקסואלית ועל-אף שמעולם לא נמשכה לנשים, ואיפה נמצאת עמית בכל התהליך הזה.

לרכישה באינדיבוק לרכישה בגטבוקס
לרכישה בעברית

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים