פתאום, ביום בהיר אחד – דרור אלוני

פתאום, ביום בהיר אחד – דרור אלוני


פתאום, ביום בהיר אחד – דרור אלוני

Project Description

ספר זה ראה אור בשנת 2011, ודבריו של דרור מובאים כפי שנכתבו במהדורה הראשונה

 

פתאום, ביום בהיר אחד, דרור מגלה שחייו השתנו מן הקצה אל הקצה ומתחיל במסע בן למעלה משני עשורים, שעדיין לא הסתיים.

 

דרור אלוני מגולל את קורותיו מרגע גילוי מחלת סרטן, שפשטה בגופו כשהיה בן עשר, ועד היום כשהוא עודנו מתמודד עם אותה מחלה עיקשת. בדרכו הייחודית הוא עושה שימוש בסרטן כמנוף לצמיחה אישית ורוחנית, מיְשיר מבט אל הפחדים העמוקים ביותר של קיומנו האנושי, אל הכאב וחוסר הוודאות, ובפתיחות מלאה מזמין אותנו להצטרף. לצד האירועים והתובנות מכיל הספר מידע רב על דרכי התמודדות, על טיפולים קונבנציונאליים ואלטרנטיביים, על אורח חיים בריא, מדיטציה, צ’י גונג, והאיזון העדין בין כל אלו.

פתאום, ביום בהיר אחד” מרגש במתנה שהוא מעניק לכל הקורא אותו. הקריאה בו עוברת בתהומות המוות ובחיפוש תמידי. זהו סיפור אמיתי על תקווה, על אומץ, על שלווה, על התבוננות כנה בחיים ואהבה בלתי מתפשרת אליהם. סיפור נוגע ללב על המאבק לשרוד ועל רצון עמוק להבין לשם מה.

מי שיתוודע אל דרור יתאהב בדמותו האופטימית ויוכל לשאוב ממנה כוחות אדירים. זהו סיפור שפונה אל כולנו, בריאים או חולים, מטפלים או מטופלים.

 

דרור אלוני, יליד 1979, נשוי לנועה ומתגורר במושב באזור השרון. דרור הוא מהנדס תעשייה וניהול, בוגר הטכניון, מתרגל ומדריך צ’י גונג, טאי צ’י ומדיטציה משנת 2000.

 

דרור הוא הדוגמה הטובה ביותר שאני מכיר לניצחון הרוח! הוא נלחם בסרטן שוב ושוב באומץ ובאופטימיות מדהימים. לא רק שהסרטן לא ניצח אותו, הוא גם לא הפריע לו למצוא אהבה יוצאת- דופן, לרכוש תארים וקידום מקצועי ולהיות מקור השראה לחולים אחרים, למשפחתו, לחבריו ולצוות הרפואי.

פרופ’ גידי רכבי, מנהל מרכז חקר הסרטן במרכז הרפואי “שיבא”, אוגוסט 2011

דרור נולד במושב בית חרות בשנת 1979 והיה ילד שמח ומצחיק. בגיל 10 חלה בסרטן אלים, נשלח ללוס אנג’לס להשתלת מח עצם וכנגד כל הסיכויים חזר בשלום. כעשר שנים חי חיים “רגילים” ואף התנדב לשרת ביחידה מובחרת בחיל המודיעין. תוך כדי שירות חזרה המחלה, והוא מיד הוטס שוב ללוס אנג’לס לניתוח חירום. מגיל 20, במשך 14 שנה, עבר כל תהליך אפשרי – ניתוחים אין ספור, כימותרפיה, הקרנות, שלוש פעמים טיפול רדיואקטיבי קשה בסן פרנסיסקו, והתנסה בכל מחקר חדש שהתאים.

תוך כדי מחלתו, סיים תואר מהנדס בטכניון, נישא לאהובת ליבו נועה, והיה מדריך מוסמך לצ’י גונג ומדיטציה. דרור האמין בדרך הבודהיסטית והיה דוגמה ומופת לניצחון הרוח על הגוף. המסר האופטימי שלו, למרות הכול, עורר השראה רבה בקרב חולים ובריאים כאחד.

דרור נפטר בשנת 2014 בגיל 34

לרכישה באינדיבוק לרכישה בעברית
לרכישה בבוקסילה לרכישה במנדליי מוכר ספרים
 לרכישה בנטבוקס

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים