קורס בניסים


קורס בניסים

Project Description

קורס בניסים”, הספר החשוב ביותר בעידן החדש. זהו ספר לימוד המכיל חומר עיוני עמוק. הוא נכתב תחת השראה, במעין הכתבה פנימית. כתיבתו נמשכה שבע שנים והוא מכיל יותר מ-1000 עמודים. הוא תורגם ל-27 שפות. ומורי רוח רבים כתבו ספרים בהשראתו ומזכירים אותו כבסיס ההוראה שלהם.

“קורס בניסים” הוא ספר פסיכולוגי, פילוסופי, רוחני, שמציע דרך אל האמת. הוא כתוב כמו קורס ועל כך שמו. הוא כולל חלק עיוני המסביר את עקרונותיו, תרגול מעשי המכיל 365 שיעורים לתרגול יומי, ומדריך למורים שמדגיש את היותנו תלמידים ומורים של שלום ואהבה בעולם הזה.

את הקורס לומדים תלמידים בכל העולם. הספר יצא לאור בעברית בהוצאת קורס בניסים ישראל,
בתרגומם של אבי יסעור ורות שק יסעור.

“אי אפשר לאיים על שום דבר ממשי.
ששום דבר לא ממשי אינו קיים.
בזאת שוכן שלום האלוהים”

ד”ר הלן שקמן וד”ר וויליאם סתפורד, שני פרופסורים לפסיכולוגיה רפואית באוניברסיטת קולומביה בניו יורק הם אלה האחראים לחשיפתו של הקורס בניסים. השניים עבדו יחד באותה מחלקה. מערכת היחסים ביניהם לוותה במתח וקושי רב. וכמו כולנו, הם השקיעו תשומת לב רבה מדי בערכי העולם הזה.
יום אחד ביל, שהיה ראש המחלקה של הלן, הודיע לה במפתיע כי הוא עייף מרגשות הכעס והתוקפנות ביניהם וביקש שימצאו “דרך אחרת”. הלן נענתה לקריאתו והסכימה לעזור למצוא אותה. הקורס הזה הוא אותה דרך אחרת.

כך מתארת הלן את האירועים שהתרחשו טרם כתיבת הספר: “שלושה חודשים מפתיעים קדמו לעצם הכתיבה, ובמהלכם הציע ביל שארשום את החלומות עתירי הסמלים ואת תיאורי הדימויים המוזרים שנגלו לי. אף שבאותה תקופה כבר הייתי מורגלת יותר בבלתי צפוי, עדיין הופתעתי מאוד כשרשמתי “זהו קורס בניסים”. זו היתה היכרותי הראשונה עם הקול. הוא לא השמיע קול, אך כאילו הכתיב לי מין הכתבה פנימית מהירה שאותה רשמתי בקצרנות במחברת. הכתיבה היתה מבצע שיתופי אמיתי בין ביל וביני, ואני בטוחה שחלק גדול ממשמעותו טמון בכך. אני רשמתי את מה שהקול “אמר”, ולמחרת הקראתי זאת לביל שהדפיס לפי הכתבתי. ללא עידודו ותמיכתו לעולם לא הייתי מסוגלת למלא את משימתי”.

 קורס בניסים – ספר דיגיטלי – לחצו לרכישה

 קורס בניסים – ספר דיגיטלי – לחצו לרכישה

 קורס בניסים – ספר דיגיטלי – לחצו לרכישה


WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים