שביל הפנינים – התנ”ך כדרך חיים – קלריס דיין

שביל הפנינים – התנ”ך כדרך חיים – קלריס דיין


שביל הפנינים – התנ”ך כדרך חיים – קלריס דיין

Project Description

התנ”ך, ספר הספרים שלנו, לא נועד רק ליהודים דתיים, חלילה, וגם לא רק לתלמידי חכמים או לשוחרי מסורת. התנ”ך הוא דרך חיים – ספר הנחיה והדרכה, שיכול ללוות כל אדם בכל שלבי החיים ובכל התחומים: בחיים האישיים, הזוגיים, החברתיים והלאומיים. כפי שספר זה בא להדגיש, בכל פרשה בתנ”ך טמון מסר של חוכמה להתנהלות נכונה בחיי אנוש.

התנ”ך מנחה, מאיר, מעודד ומנחם; נותן לאדם תחושת ערך כנברא ומדגיש את חשיבותו לבורא, לבריאה ולבריות; מלמד אותו להבחין בין נכון ולא נכון, בין ערך לחוסר ערך, בין טוב לבין רע, ומלמד אותו שהבחירה בידו. 

ובחרת בטוב – ובחרת בחיים.

 

קלריס דיין היתה תלמידה אישית של ימימה אביטל ולמדה את תורתה במשך 15 שנה, מתוכן ארבע שנים בלמידה פרונטלית מפי ימימה עצמה. כמו כן למדה פילוסופיה יהודית במשך עשר שנים מפי ד”ר יורם יעקובסון. מתוך לימודיה אלה גיבשה את התובנות שעזרו לה לחבר את הספר שלפניכם.

זהו ספרה השישי של קלריס דיין. קדמו לו שני ספרי שירה, “אני” ו”עוצמות”; ספר הגות, “פסוקים לרגעים ריקים”; ספר ילדים, “אוף”; ורומן, “בתו של מוכר הקרח”. ספר שיריה הראשון זכה להקדשה מחמיאה מאת המשורר נתן יונתן. 

בעבר ניהלה את המחלקה לשירותי חירום (מל”ח) בעיריית רמת-השרון, וזכתה לעיטור “אשת השנה” על פועלה למען תושבי העיר במלחמת המפרץ. מגישה הרצאות בנושא “חיים על פי הפילוסופיה היהודית”.

לרכישה באינדיבוק לרכישה במנדליי מוכר ספרים
לרכישה בעברית לרכישה בנטבוקס
לרכישה דרך ביבוקס לרכישה בבוקסילה
רכישה רק ספרים


WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים