הדרך הקלה לביטחון כלכלי – איך לשמור על הכסף ועל השפיות – יניב ריינגוורץ

הדרך הקלה לביטחון כלכלי – איך לשמור על הכסף ועל השפיות – יניב ריינגוורץ


הדרך הקלה לביטחון כלכלי – איך לשמור על הכסף ועל השפיות – יניב ריינגוורץ

Project Description

מהי הדרך הקלה לביטחון כלכלי? מה היא כוללת? ואם היא קלה כל כך מדוע קשה לנו להגיע לביטחון כלכלי? המטרה של ספר זה היא לעזור לך לענות על שאלות אלו.

הספר מסביר בשפה פשוטה את כל היבטי החיים הכלכליים שעומדים בפניך, וכיצד ניתן להתמודד איתם. הוא נותן מענה לסוגיות החשובות בניהול משק הבית – חיסכון, שוק ההון, קריירה, רכישת דירה, ניהול משק הבית, ביטוחים וסיוע ממשלתי. נדבר יחד כיצד ניתן לבנות מסלול קריירה מוצלח ואיך תוכלו להשקיע בעצמכם וביכולות שלכם וכך להגדיל את השכר שלכם; על ניהול תקציבי ואסטרטגי של משק הבית שלכם וכיצד תצליחו לשמור על רמת הוצאות סבירה; מדוע חשוב כל כך לחסוך ובאילו אפיקים כדאי להשקיע את הכסף שחסכתם. הספר מספק, בנוסף להסתכלות אסטרטגית, גם שלל דוגמאות, טיפים, עצות שימושיות ואפילו בדיחות ומתכונים. אז בואו נצעד יחד בדרך הקלה לביטחון כלכלי. רוצים לדעת עוד? היכנסו לכאן: kal-cala.co.il.

 

ד”ר יניב ריינגוורץ הוא מרצה לכלכלה וחבר סגל במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית בבית הספר למדעי המדינה באוניברסיטת חיפה, ואחראי על השירות הכלכלי במכון ברוקדייל (ארגון הג’וינט). יניב מלמד קורסים בכלכלה יותר מ-15 שנים באוניברסיטאות המובילות בארץ ובעולם. בה בעת, יניב עוסק במחקר ומפרסם בכתבי עת אקדמיים מובילים. בשעות הפנאי הוא מגדל שלושה ילדים, משתעשע בסטנד-אפ כלכלי, מבלה זמן איכות עם אשתו ואופה עוגות בננה.

https://epublish.co.il/yanivrein

 

לרכישה באינדיבוק לרכישה במנדליי מוכר ספרים
לרכישה בעברית לרכישה בנטבוקס
רכישה רק ספרים לרכישה בבוקסילה

WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים