ריאיון עם אביטל לוביא כהן, מחברת הספר שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם בעזרת האסטרולוגיה הסינית

אביטל לוביא צילום דגנית ארטמן

ריאיון עם אביטל לוביא כהן, מחברת הספר שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם בעזרת האסטרולוגיה הסינית

ריאיון עם אביטל לוביא כהן, מחברת הספר שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם בעזרת האסטרולוגיה הסינית

החזון של אביטל לוביא כהן, אמא, עצמאית ויזמית הוא להפוך את העולם הזה לטוב יותר. ב-15 השנים האחרונות היא עוסקת במטפיזיקה הסינית, אסטרולוגיה סינית ובפנג שואי. “אני חוקרת ועובדת סביב השעון ונהנית מכל רגע,” מספרת לוביא כהן, “פיתחתי מחשבון אסטרולוגי דיגיטלי, כתבתי ספר אסטרולוגיה, כעת שוקדת על ספר פנג שואי ובין לבין מלמדת קורסים, מייעצת באופן אישי ומתאמנת לתחרות איש ברזל נוספת.” היא מעידה על עצמה כמי שאוהבת מאוד ספורט והעצמה, אופטימיות והגשמה, ונהנית לעזור לאנשים לחיות חיים טובים ובריאים.  

מדוע החלטת לכתוב ולפרסם את הספר? 

“אני עוסקת באסטרולוגיה סינית ובפנג שואי 15 שנים. למדתי שיטות שונות אצל מורים בארץ ובחו”ל ופיתחתי שיטה משלי, קלה ונוחה ליישום. השיטות שלמדתי היו מאוד מסובכות, והחלטתי לפשט אותן ולהגיש אותן בצורה אחרת, פרקטית ומרתקת. החלטתי לכתוב ספר על מנת לאפשר לכל אחד להבין שתאריך הלידה הוא מפת אוצר לחיים נפלאים, עשירים ומספקים. הספר מיוחד במינו משום שכל מי שרוכש עותק שלו מקבל את המפה האסטרולוגית האישית שלו, ובאופן כזה הספר הופך להיות מדריך אישי לחיים טובים, לבחירות נכונות, להגשמת מטרות ובכל תחום. הספר עמוס בדוגמאות ובטבלאות להסבר. הוא לוקח את הקורא שלב שלב להבנה מלאה. התגובות לספר מרגשות מאוד.”

אלו תגובות קיבלת מקוראים?

“‘והדובדבן היה הספר! פשוט מושלם. לא הנחתי אותו מהיד במהלך השבת. כתוב יפה, ברור, מדויק, צבעוני, מובן ומלא בדוגמאות. כיף של ספר למתחילים וגם למתקדמים. מחכה כבר לספר הבא’. ‘וואו איזה ספר! כמה שפע יש בו, הייתי משלמת עליו גם פי חמישה עם הערך שיש בו שעכשיו איתי יום יום’ ‘אני לא זזה בלי הספר, הוא הקמע האישי שלי לפני כל החלטה’, ‘בזכותך מצאתי את האהבה של החיים שלי’, ‘כל כך תהנו מהספר הזה, גמעתי אותו בשלוק אחד’, ‘בעקבות הספר שלך כל הבית שלי נרגע. עכשיו אני מבינה את הילדים שלי ואת הבעל’. ועוד…”

איך חווית את תהליך הכתיבה? 

“תמיד רציתי לכתוב ספר ולא ממש מצאתי את הזמן לעשות זאת. ואז, כשהחלטתי להפיק כנס גדול, רציתי שיהיה גם ספר בדוכנים בכניסה. זה היה הטריגר לכתיבה. ובאמת, בזמן שלא ייאמן, תוך שלושה חודשים וחצי הפקתי ספר. אנשי המקצוע באו לקראתי, פינו את הזמן והלו”ז ועבדנו באינטנסיביות. והצלחנו. התובנה המשמעותית ביותר שאותה אני לוקחת לדרך זה פשוט להתחיל לכתוב, ולא לחכות. הרי החומרים נמצאים כבר אצלי, הדבר היחיד שצריך זה לשבת ולהקליד.”

הוצאה לאור – ספרי בכמה מילים על החוויה. מהן התובנות העיקריות שלך מהתהליך? 

“חשוב כל כך לעבוד עם האנשים הנכונים עבורנו. זה מצריך חיפוש ובדיקה אבל ברגע שיש חיבור טוב והבנה העבודה קולחת ומהנה. ההמלצה שלי היא לקחת אוויר וליהנות מהמסע. הוא מרגש ממש כמו לידה של תינוק חדש. בכל מסע יש גם אתגרים, אך עם ליווי נכון הכול אפשרי.”

איך היה לעבוד עם איפאבליש?

“הנאה צרופה. זכיתי לשירות יעיל, אדיב, מקצועי ומכיל. היו לי לא מעט שאלות, לאורך כל הדרך הרגשתי את הליווי והתמיכה. אין לי ספק שגם את הספרים הבאים אשווק דרכם. שלהבת נפלאה. ותודה.”

 

צילום: דגנית ארטמן

Share this post


WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים